Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim csajok miatt msnezgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csajok miatt msnezgetni meg facebookozni, szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Engem általában leráz,hogy elmegy aludni(hetek óta ezt csinálja,és sosem veszi fel a telefont)de csak akkor,ha tudja,hogy gép előtt tudok lenni. De most nem tudtam(legalábbis ő úgy volt vele) és nem ment aludni, hanem facebookozott meg msnen volt. Nekem azt mondja,hogy sosem szokott fenn lenni rajtuk, na persze. Rejtve felmentem msnre és fenn volt. Most kérdeztem tőle,hogy msnen fenn voltál 1 órája? Dehogy voltam- válaszolta. És tagadta végig. Rácsaptam a telefont és azóta hívogat. Bűntudata lenne? Arra is gondoltam,hogy míg állítólag elmegy aludni, elmegy otthonról és találkozgat valakivel miután lebeszélik msnen meg facebookon. Korábban már flörtölgetett msnen,de lebukott és azóta le van védve a laptopja jelszóval. Megint elkezdte? Mit csináljak vele?
2012. febr. 8. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kimaradt a jár a kérdésemből..bocsi ideges vagyok.
2012. febr. 8. 19:11
 2/11 bozontosborz ***** válasza:
jól érzed magad így? megbízol benne? beszélj vele, aztán ha nem változik semmi köszönj el szépen.
2012. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok köcsög lenni, de igen! Én is ilyeneket csináltam. :/
2012. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem érzem magam jól így. de legalább ne hazudna a képembe.

nem ezt érdemlem.

2012. febr. 8. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez ismerös.
2012. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ajjaj kedves kérdező, biztos lehetsz benne :(

Ismerős szituáció, én is ezt csináltam...

2012. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen
2012. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj meg fogalmazni. El sem olvastam a főkérdés után a fogalmazás miatt.
2012. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
te meg tanulj meg vesszőket használni
2012. febr. 8. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:
majd ha a szemeddel látod hogy megcsal akkor biztos lehetsz benne =)
2012. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!