Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek szeret engem a lany? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
En szeretek egy lanyt,nekem az az erzesem,hogy o is szeret.Onnan gondolom,hogy szeret,hogy eggyut jarunk matek orara.Amikor elkezdtek vele beszelni ugy olyan zavarba van nagyon latszik rajta,hogy megvalogatja,hogy mit akar mondani,mindig csak engem nez.Csak nem ertem azt az egy dolgot,hogy amikor vege az oranak ugy szinte elunik.Szerintetek miert?:)
2012. febr. 8. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán beszélgethetnél vele többet...ha élőben nem megy akkor neten ha akar akkor előbb utóbb utalhatnál rá hogy neked tetszik ha nem akar beszélgetni akkor meg nemtudom..
2012. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet félreértelmezed a jeleket!


Ez lehet pozitív de negatív is!


Mert: lehet azért van zavarban, mert úr isten már megint ő akar valami, úr isten miért néz mindig rám miért nem fejezi be...huhhh vége az órának..végre...---> ez is egy véglet

2012. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt amikor megvart,o maga es szepen beszelgettunk.
2012. febr. 8. 19:25
 4/4 anonim válasza:
várd meg hogy egyértelmű jelet agyon mert nagyon pofára eshetsz gyerek:D
2012. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!