Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, ami miatt felnéztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami miatt felnéztek a párotokra?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom, h. az is fontos egy kapcsolatban, h. fel tudj nézni a másikra. (és nem a magassága miatt) Pl. jó a munkája, vagy mi miatt?

Nekem nincs barátom, persze van több ember, akit különböző okok miatt tisztelet, becsülök, és felnézek rájuk.


2012. febr. 9. 10:06
1 2
 1/12 Macs1209 ***** válasza:

Az számít, hogy Nő legyen. És hogy mit tesz, és hogyan.


Pl a munkája, vagy hogy milyen kocsija van (ha van),

teljesen mindegy, de ha van, akkor pl azt elismerem,

hogy saját magának hozta össze, és nem anyuci-apuci

pici lánya.

2012. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem még csak a kiszemeltem, de felnézek rá, mert okos, és nagyon könnyen megjegyez dolgokat, valamint nagyon jó a kisugárzása :)
2012. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kitartása és küzdeni tudása , akaraterej meg úgy minden tulajdonsága :)
2012. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért mert nem egy tipikus mai nő. 19 évesen jött hozzám (én 21 voltam), mert elsők voltunk egymásnak, mert vannak belső értékei, szeret tanulni, nem elég neki egy szakma, egy nyelv, fejlődik mindig. Mert nem hagyja el magát, ápolt, mert mikor hazaérek főtt kajával vár, mert megoszthatok vele bármit, mert a problémák elől nem menekül el hanem megbeszéli.

Mert vannak céljai az életben, mert jó anya. Szeret és ki is mutatja.

Mint ember felnézek rá, tisztelem!

28/F

2012. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

előző,GRATULOK:))) én is ilyen nőt szertnék majd feleségül venni.KOMOLYAN GRATULÁLOK

20F

2012. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Hogy nem egy tipikus lusta mai csaj,aki jön a ,,szeretsz fogadj el,így is" dumával.Nincs rajta felesleg

Hogy mindent megtesz érte,hogy maximálisan jól nézzen ki nekem,fullos a teste,imád edzeni,sportolni,olyan ruhákat vesz fel amiket mondok neki,szereti a kirívóságot,nem kell vele cirkuszolni a szex miatt,mindig készen van rá,vannak céljai,szereti a luxust,amiért tesz is.

Nem csak elvár a pasitól hanem tesz a kapcsolatért,mindig kérdezi,hogy mit változtasson magán és azonnal megteszi.

Nem törődik bele a dolgokba hanem tesz érte,hogy jó legyen,nem fogad el igénytelenséget se máson se magán.Mindig toppon van soha nincs olyan,hogy elhagyja magát.Jól tud szexelni,bevállalós.Hihetelen mód nőies,olyan teste van,hogy ihaj.

Pilates tanár,a tanítványok imádják,mindenki felnéz rá,hogy így akar kinézni.Képzi magát állandóan.


Persze én is odateszem magam,kell is,de most a párunkról volt szó.


24F

2012. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 2 méteres magassága miatt :D
2012. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6

Te szerintem nem a kérdésre válaszoltál. Neked ezek az igényeid. Nálad ez az alap. Még azt is meghatározod, hogy mi legyen a foglalkozása. Meg a test, test, test... Nem vagy külsőséges... Lehessen mutogatni és megdu@ni.

Jó fej lehetsz!

2012. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert bár nehéz élete volt gyerekkorától kezdve,de sosem panaszkodott senkinek,rengeteget küzdött azért,h megvalósítsa a céljait,tette mindezt teljesen egyedül!

Mind a mai napig rendkívül ambiciózus és kitartó,ezek azok a tulajdonságok,amelyek baromira férfiassá teszik a szememben!

Nem az,h pl mennyit sportol és hogy mennyire duzzadnak az izmai!

Fel tudok rá nézni,mert az egész eddigi élete példaértékű számomra!:)

24n ő 30f

2012. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 pont,Nem a mutagatás hanem a saját szememnek fontos,igen nálam a külső az elsődleges ezt nem istagadtam aki add magára meg odafigyel,de mint írtam céltudatos,vannak nagy igényei,nem éri be mbármivel.

Nálam ezek is kellenek,hogy maximálisan azonos hullámhossz legyen:külső,érdeklődési kör,célok,sport,szex.

Szeressen élni nagyon,legyen spontán,bevállalós,kicsit őrült,tehát nem hétköznapi dolgok,pl:parkban egy kis hancúr :)



Főleg a szex,nálam fontos,hogy szeressen nagyon dugni,mert én is szexmániás vagyok.

2012. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!