Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel kicsivel több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kicsivel több mint 2 hónapja szakítottunk mivel elég sokat veszekedtünk. Ő 15 én 18, tudom hogy ez most még sok korkülönbség de egyszerűen nem tudom elképzelni az életem nélküle. Hogyan tudnám visszahódítani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2012. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp személyesen beszélj vele, és mondd el amit itt, természetesen bővebben. Nekem legalábbis ez tetszene.

22/l

2012. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert az állítása szerint megelégelte hogy sokat veszekedtünk
2012. febr. 9. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

És miben nem értettetek egyet, ki kezdeményezte többnyire a veszekedéseket? Mennyi ideje tart a kapcsolat, meddig jutottatok el?

Elég szűkszavúan írtad le az egészet.

Nem a "meghódítani" a lényeg, hanem a megtartás!

És ehhez fontos szempont, a rengeteg MIÉRT és a HOGYAN!

Amit írsz már megbocsáss, nagyon önzőnek tűnik. "nem tudom elképzelni az életem nélküle. Hogyan tudnám visszahódítani?"

Nem az van benne, hogy miben hibáztam, hogyan tudnám boldoggá tenni, hanem arról, hogy hogyan tudnám meghódítani, vagyis rabul ejteni (a szívét)!

Kiegyensúlyozottabbnak, türelmesebbnek kell lenned.

Egy kapcsolatban a szenvedélyen túl sokkal fontosabb a bizalom, az elfogadás, a szeretet a türelem a közös célok, egyetértés (meggyőzés és meggyőzhetőség) a felelősségvállalás, stb.

Ezeken a területeken biztos vagyok hogy fejlődnöd kell. És nem a lányért, hanem magadért!

Ezzel a lánnyal vagy összejön, vagy sem, de ezeket az értékeket akkor is magadévá kell tenni, mert ezek minden szoros és tartalmas társadalmi közösségben alapvetőek.

Jó fejlődést kívánok!

Ha igazán komolyan gondolod, és kész vagy rá, akkor állj a lány elé, és mondd el azt, hogy valóban nem működik a kapcsolatotok ebben a formában, de te szereted őt, és szeretnéd, ha mindketten boldogok lennétek, de tisztában vagy azzal, hogy a szavak önmagában keveset érnek, és meg szeretnél változni, és ha benne van, szeretnél elmenni vele egy párterápiára, hogy rendbe hozzátok a kapcsolatot

A párterápia csakis mindkét fél önkéntes együttműködése esetén működhet!!!!!!!

2012. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló, már ne haragudj de teljesen normális vagy ? ? ?


Lehet hogy én vagyok a f@sz, meg begyepesedett agyu, de egy tiniszerelemre párterápiát ajánlani elég érdekes dolog.

2012. febr. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Lehet, hogy igazad van. :-)


Tudod a fiataloknak éppen úgy lehetnek problémáik, mint a felnőtteknek. A konfliktuskezelést éppen úgy kell tanulniuk... Nem véletlen, hogy számos ifjúsági irodában van pszichológus, és kifejezetten ezzel a témával is foglalkoznak.

2012. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!