Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek akik egyszerűen nem alkalmasak párkapcsolatra? Őket milyen tulajdonságok jellemzik? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem alkalmas, aki közvesélyes, aki nem képes felelőséget vállalni tetteiért, aki nem cselekvőkpes, aki suicid gondolatokkal van tele vagy valamilyen súlyosabb személyiségi zavara van. Többen lehet segíteni.
2012. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, én.

utálom a szexet, nem tudok alkalmazkodni,a háztartásban uralkodo természet vagyok és szeretem én berendezni a lakteret stb stb,nem szeretem ha osztozni kell különbözö izlés miatt.

nem csinálhatom azt amit akarok,elég hullámzo kedélyü vagyok igy utálok rosszat okozni a másiknak de nem tehetek rola ha nincs hangulatom a másikhoz akkor felesleges eröltetni az csak rosszabb.


emellett mindne pasi tapad rám és én vagyok álmai nöje. szerinted? már csak ezért is szar megbántani öket....inkább maradok egyedül amig nem változom meg vagy mittomén...

25/L

2012. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bár biztos van olyan emberke is, aki gerjed pl. a suicid gondolkodásra vagy izgatja a disszociatív személyiségzavar.

Tehát nekik is van esélyük végülis.

2012. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja igen a második válaszoló pedig az a példa, aki nem akar alkalmazkodni a másikhoz.

Amúgy nem vagy kicsit depressziós második? Vagy csak szimplán szereted a függgetlenséget?

Ja ez pedig nem túl jó, hogy ez gondolod, hogy a másiknak is jobb nélküled. Bár én is ezt meséltem be magamnak, pedig mindenkinek rám van szüksége. xD

2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, az apám..

Amúgy én is szeretek független lenni, bár rám nem talált még rá a szerelem..

16/L

2012. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

21:12 -es vagyok

apám nem tud egyszerűen alkalmazkodni, csak ő akar mindent csinálni, feleségét nem feleségnek, hanem lakótársnak tekinti, egyáltalán, csak az van, ami neki tetszik és szarja le a többiek véleményét.

pedig egyetemet végzett, villamosmérnök..

2012. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És nem alkoholista vagy depressziós vagy ilyesmi a jó édes apukád?
2012. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen volt?
2012. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem iszeik semmi alkoholt, viszont nagyon pénz és munkamániás.
2012. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az én apám is ilyen, de ő asperger szindrómás :) egyébként dettó ugyanez
2012. febr. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!