Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A volt barátmőmmel 1 hete durván összevesztem lehordtuk egymást mindennek és letörölt msn-ről is. Az egészet ő kezdte nem tudom mireföl, de mióta szakítottunk a barátság azért részben megmaradt beszélgettünk egymással msn-en néha telefonon is. Most az elmúlt pár hétben nagyon megváltozott velem szemben és egyre gyakoribbak voltak a veszekedések. Az utóbbira 1 hete került sor, de az olyan volt, h eddig még ilyen nem volt. Elkezdett alázni szidni és nem tűrtem tovább majd kitörtek belőlem is olyanok amiknek nem kellett volna, így elkezdtük nagyon veszekedni. A vége az lett, h letörölt msn-ről. Azóta semmi hír felőle kijelentette, h gyűlöl. Pedig én sose tettem ellene semmi rosszat szerettem nagyon mindent megtettem érte. Erre kaptam olyanokat tőle, h majdnem leestm a székről. Nem értem miért csinálta ezt. Mit gondoltok, keressem esetleg telefonon és beszéljek vele vagy hagyjam végleg? Ez mélyen érintett most engem is.
2009. jún. 2. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba.
2009. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

várd meg míg ő lép!

Ha nem lép nem szeret és direkt hozta ki belőled ezt h lerázzon!

Ha keres akk szeret és mondd el neki mit érzel!

2009. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ismerős:)Nem tudom min vesztettek össze,de én is csináltam ilyet dühömbe és volt mikor én kezdtem és már csak dacból se hívtam fel!:)Pedig otthon majd meghaltam a hiányától!Ha szereted és vele szeretnél lenni hívd és keresd akkor látni fogja,hogy még mindig érdekel téged!Az én párom is mindig ezt tette kicsit kérettem magam,de visszacsábultam:)Mai napig vannak kisebb nagyobb vitáink mikor...ereszd el a hajam van!Szóval..ha szereted írj neki...később hívd a lényeg..keresd ha szereted!KITARTÁS!
2009. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Személyesen keresd meg és négyszemközt beszéljétek meg ,h mi ez az egész.Gondolom elég fiatalok lehettek 16 körül??

Biztos ,hogy vmi bántja és azért volt bunkó..

Mert ha csak nem szeretne vagy más vkire vágyna akkor azt nem így oldotta volna meg! Ez az én véleményem (tapasztalat).

2009. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utsó vok Írd meg ,h mi lett.
2009. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
15 a csaj én meg 18. de az a helyzet, h azt írta hallani se akar rólam az életbe és gyűlöl, ne menjek a közelébe se. hát msot ezek után?
2009. jún. 2. 22:52
 7/12 anonim válasza:
3-dik válasz adó vagyok!Én is mondtam ilyet sőt volt,hogy be se engedtem ezt csak mondta én biztos vagyok benne,hogy szeret!Már csak a felindulásásból és én kicsit tapasztalatabb vagyok nálatok:)
2009. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
bárcsak igazad lenne. sajnos én mindig is azt éreztem mióta szakítottunk, h utál engem vmiért... pedig szeretem még, csak már az utóbbi időben annyit kaptam tőle, hogy az sok volt és most már nem tudtam szó nélkül hagyni. amúgy tőlem nem lakik messze fel tudom keresni. szerinted mennyi időt várjak azzal? vagy keressem fel minél hamarabb? én szeretnék vele újra összejönni amúgy...
2009. jún. 2. 23:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz annyira vele.

Ha szeret akkor úgyis keresni fog!

Ha meg nem akkor nem is szeretett igazából szerintem, de ne hívd fel mert majd azt hiszi hogy még ezek után is odavagy érte.

2009. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát én is így gondolom, sőt azt hallottam a barátnőjétől, h már kever vmi sráccal... hát ennyit erről :S
2009. jún. 3. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!