Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viseli meg azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viseli meg azokat a szakítás, akik szakítanak, mert már nem szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:04
 1/8 A kérdező kommentje:
viselés alatt értem: sír, idegbeteg, nyugtatót szed
2012. febr. 11. 18:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hiszik el, hogy ekkorát hibáztak, és hogy későn láttak csak rá a valóságra az igazságra, és, bánják nagyon bánják az eltelt időt....vagy van aki azért mert egyedül marad...vagy mert ezek szerint felesleges időt pocsékolt el...vagy mert rosszul választott anno...
2012. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én volt barátnőm olyan könyen ki lépet a kapcsolatból, hogy minden tiszteletem én meg majd meghalok minden nap a hiányától és hogy nem szeret. Bocs de ezt meg kell kérdeznem, hogy lehet csak a kívűlálóknak mutatja és nekem?
2012. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlása nem azt jelenti,hogy a párod számodra közömbös, ettől még ugyanúgy kedvelheted, tisztelheted, mint embert, és sajnálhatod, érezhetsz bűntudatot amiért fájdalmat okozol.

Másrészről a szakítás egy negatív élmény, rosszul választottál, nem jöttetek ki jól. Ez valamennyire mindenkit megvisel, csak mindenkit másképp és más ideig.

2012. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem vagy ennyit értél neki, vagy csak magát adja ( h jól érzi magát másokkal, és ezt nem leplezi, pl bnőivel)
2012. febr. 11. 18:12
 6/8 A kérdező kommentje:
a barátommal iszonyatosan jól kijöttünk, egyszer se veszekedtünk és imádtuk egymást, de egyszer csak megváltozott benne vmi, amit már nem tudott visszacsinálni és szakitott velem.
2012. febr. 11. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a barátnőm is fantasztikus volt minden aztán elhidegülés és dobás :(
2012. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer szakítottam egy fiúval, mert fizikailag nem vonzott, de nagyon rendes volt, akkor le voltam törve, mert sajnáltam. Ha meg tetszik egy fiú, de a bunkósága miatt dobom, akkor nem érzek semmit, csak megkönnyebbülést.
2012. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!