Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, akivel a suli miatt csak 2-3 hetente tudnék találkozni, akkor is csak 3 napra. Mit gondoltok erről? Van ennek a kapcsolatnak jövője? 23F,21L

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz?
2012. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már miért ne lenne?
2012. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én azt, hogy ha 2 havonta látnám akkor is vele maradnák, mert úgy érzem ő az igazi...
2012. febr. 11. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:
És ő?
2012. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak mindketten sokalljuk ezt a sok időt... Nemrég jöttünk össze, még "próbaidőn" vagyunk, megnézzük hogy lehet ezt összehozni. De én úgy érzem, kiskorom óta ő az, akire vártam.Sajnos ezért gyakran mondok olyanokat neki, hogy mi lesz majd ha elvégezzük a sulit mindketten, sokkal több időnk lesz egymásra stb, ő erre pedig azt mondja, hogy az még odébb van, ne tervezzünk ennyire előre...
2012. febr. 11. 23:48
 6/9 A kérdező kommentje:
de ő is odavan, mikor nem találkozunk, csak felhívjuk egymást. Ugyanúgy érzünk egymás iránt, képes éjjel felkelni, hogy írjon nekem, mert hiányzok neki. Csak ugye mondja, hogy ne rohanjunk előre. Lehet igaza van, nem kell rögtön a családot tervezgetni, de azért ennyi idősen nem lehet nem figyelemmel lenni a jövőre.
2012. febr. 11. 23:50
 7/9 anonim ***** válasza:

maradnék -.-

és akkor mivan, ha csak 2-3 hetente? van aki ennyit se tud, mégis műkszik.

2012. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van jövője, de rajtatok múlik csak.
2012. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi! kíváncsi voltam ki mit gondol erről, mert sokan ha már 1 hete nem találkoztak akkor már kiakadnak...
2012. febr. 11. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!