Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha a barátom nem tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a barátom nem tudja, hogy mikor van a születésnapom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és lassan 2 éve járunk.
2012. febr. 12. 12:51
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
valószínüleg nem szeret. hogy gáz e vagy nem döntsd el te. te tudod milyen jellegű a kapcsolatotok..
2012. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Gáz. Lehet h szeret csak szar a memóriája de ez akkor is ciki
2012. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

szerintem eléggé gáz..


Nekem például saját bátyám nem tudja édesanyukám meg el is felejtette tavaly na de mindegy..

Én meg olyan vagyok mint egy számítógép ,rögtön mentem az ilyesfajta információt.Az egész családét és egy pár ismerősét tudom aki közeláll hozzám.

No de nem vagyunk egyformák ;)

személyit tb kártyát ilyesmit nem is hordok magamnál mert azokat is kivülről fújom :D

de hogy visszatérjek a kérdésedhez szerintem ez már eléggé gáz hogy barátom nem tudja mikor van a születésnapom.

Feledkezz meg te is az övéről lássuk hogy tetszik neki ;)

2012. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na ja... ez a baj, hogy sok mindenkiét tudom fejből. Nem gond megjegyezni.
2012. febr. 12. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
sajnos gáz
2012. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan mint én, én is sokszor el felejtem a születésnapokat,és sok mást is, családon belül is, barátnőét is, mindenkiét.Nem kell egyből roszat feltételezni.
2012. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Morzsa ***** válasza:
50%
Találkozgatok egy sráccal,de még nem járunk együtt.És a héten ő is elfelejtette a szülinapomat.Pedig láthatta a facebookon,hogy mennyien felköszöntöttek,ráadásul be is volt jelentkezve,és nem írt egy szót sem.Bezzeg én a névnapjára januárban felköszöntöttem,ő meg nem viszonozza.Kérdésedre a válasz,igen...ez elég gáz,és érdemes elgondolkodni rajta,hogy folytatni akarod-e vele a kapcsolatot!!
2012. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én se tudom...
2012. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Annyira röhejes ez a "ha valamire nem emlékszik", akkor nem szeret dolog. Lányok! Nőjetek már fel!

Nem az a szeretet/szerelem ha minden egyes dátumra (születésnap, névnap, első csókotok napja, első szex napja..) kristálytisztán emlékszik.

Úgy gyűlölöm az ilyen embereket, akik csak azért mert a párjuk szenilis közlik, hogy nem is szeretik őket IGAZÁN.

Nem csak belőletek áll az élete és igen, lehet, hogy fáradt, elfelejtette.

Foglalkozik veled? Mondja, hogy szeret? Elvisz ide, oda, amoda? Akkor meg mi a francért vagytok felháborodva ha egy azaz 1 veletek kapcsolatos dolgot elmulasztott??

Komolyan mondom, foglaljátok el magatokat mással ne a komplikálással!!

20N

2012. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!