Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott már nálatok az gondot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott már nálatok az gondot, hogy idősebb a lány a fiúnál? Vagy képzettebb/többet keres?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de én úgy tartom legjobbnak ha idősebb is vagyok, jobban is keresek és képzettebb is vagyok a lánynál. Jelenleg ez nagyon nem így van igaz 2 hónappal vagyok fiatalabb mégis néha furja az oldalamat.
2012. febr. 12. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

régen azt mondtam, hogy nem érdekel..

aztán összejöttem egy 20 éves lánnyal 17 évesen.. hallgathattam folyton, hogy "majd ha nagyobb leszel", "mit tudsz te erről, nem vagy egyetemista", stb..

ennek már pár éve, azóta kifejezetten feltétel, hogy idősebb, képzettebb, stb legyek, mert akkor én tudok neki segíteni dolgokban.

de szerintem ez a 2 hónap nem olyan nagy érvágás, ha amúgy szereted a lányt.

2012. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
ha együtt maradtok netalán tán, ő már rég vén szipirtyó lesz, míg te sármos férfi. válassz fiatalabbat!
2012. febr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Az első barátnőm 2 nappal és pár órával idősebb volt nálam... Tökre nem zavart.
2012. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!