Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek ismerkedni és járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni és járni senkivel, mert félek, hogy meg fog utálni?

Figyelt kérdés

Ha valakit megszeretek elengedem magam mellette teljesen és aztán elkezdem bántani. Beszólogatni. Pont azokat bántom, akiket a legjobban szeretek. Elhatározom, h kedves leszek, de csak szemétkedek pedig nem akarok. Azt hiszi mindenki, hogy kedves vagyok, de csak azzal szemétkedek akit kedvelek, de le akarok erről szokni. De nem olyan nagyon bunkón, csak csipkelődöm inkább de ezzel elriasztok másokat. Oda jutottam, hogy már ismerkedni sem akarok, mert ha nem ismerem meg nem fogok vele bunkózni.

19/L


2012. febr. 14. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is,ilyen vagyok leszel a feleségem?
2012. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oh, ismerős. :S Úgy utálom, hogy mindig azokat bántom, akik közel állnak hozzám, és sose ártanának. :(
2012. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
xerintem add onmagad ne add fel. vannak akiknek ez jon be pl:en nekem be jon ha bunko a csaj foleg ha tudom bejovok neki nem tud ugy megbantani hogy utaljam foleg ha nekem is bejon esetleg eljatxom hogy haragszom es jol esik a kibekules. aki meg ezert megutal az annyit is ert.
2012. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!