Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy bisex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy bisex sráccal ha? (többi lenn)

Figyelt kérdés
ha szüksége lenne arra, hogy legalább heti 1x 2 hetente 1x felcsatolható műfas.szal dugjam meg? Ha nagyon nagyon szerelmes lennél belé, és úgy éreznéd, hogy ő az igazi?
2012. febr. 14. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
soha. és többet nem írok melegekről és biszexekről, mert kitörlik a kommentet... ezzel mindent elmondtam
2012. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

SOHA! én nőként csakis igazi férfival jönnék össze(és élek is) Az ilyenek számomra nem férfiak,így még arra sem érdemesek,hogy rájuk nézzek(nem hogy érzelmet váltsak ki)..

Nem érdekel a nemi hovatartozása,semmi közöm hozzá,nem ítélkezem,de én nem jönnék ilyennel össze.

2012. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
TUDOOD KIII........Szerintem ha egy férfi szeret,akkor nem foglalkozik vele,és vagy csinálja stikába,és nem szól róla,h neked ne legyen rossz...nem lehet h elrettentésnek írta?
2012. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én hetero vagyok, de simán benne lennék, hogy a lány akit szeretek, az megdugjon egy felcsatolható fasszal. Szal szerintem nem para.
2012. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nő ?? felcsatolható műf@rokkal ?? ez annyira hervasztó. Nézd, ha bisex a pasi, akkor nemcsak a farok jár az eszében, hanem maga a férfi test, arc, stílus stb...! Elég rizikós, ha bevállalod így a kapcsolatot!
2012. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bevállaljam-e az a baj... ezért kértem itt tanácsot... de nagyon bele szerettem, és későn tudtam meg, hogy ő nem is annyira hetero, mint amennyire kinéz...
2012. febr. 14. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted és netán izgat hogy megdugod akkor hajrá! Próba szerencse.
2012. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tanacsot kellene kérned itt a sok primitív csajt akik prűdek mint a fene. Fiatal vagy, úgysem ez a kapcsolat lesz az utolsó! Lehet hogy sok dolgot kipróbálhattok! 3-as, meg mittomén! Manapsag mar sok biszex srac es csaj van... Meg kell beszelni hogy mi az ami belefer es ennyi... De ne kerj tanacsot itt! Foleg olyanoktol aki azt irjak hogy nekik igazi ferfi kell, meg hasonlo! Gondolj bele, csomo csaj itt arra bukik hogy porkolt szaftos trikoba uljon a faszi otthon papucsban, na az igazi ferfi! Biszex? Úristen! Az az ordog műve! Ahhhh, durva! Ne aggodj! Beszeld meg a sraccal hogy mi a helyzet es mit gondolsz!
2012. dec. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!