Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex pasival játszani olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex pasival játszani olyat hogy nagyon jó barátok vagyunk. Normális?

Figyelt kérdés
Hatalmas nagy gubancban vagyok és képtelen vagyok kimászni belőle.1 évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom amiből én jöttem ki rosszul (szerelmes voltam, de ő nem). és ez a kapcsolat nem ért véget pedig szakítottunk. "Barátok" maradtunk, beszélgetünk de inkább a szexen van a hangsúly. De azt meg kell jegyeznem, szerelmes már nem vagyok belé, de hiányzik. Ez még így nem is lenne gáz. Csak, hogy van barátnője már egy ideje. Amikor megismerkedtek megegyeztünk, hogy végleg békén hagyjuk egymást. Egy hónap múlva már újra találkozgattunk. Akár hányszor valamelyikőnk ki mondta, hogy ennyi, nincs több. mindig folytattuk. Tehát a tények: szeretünk egymás mellett lenni, beszélgetni, szexelni. De tudom, hogy ez így nem helyes, abba kéne hagyni. SEGÍTSÉG. Tanácsot kérek!
2012. febr. 15. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
figy, ha téged nem zavar, akkor csináld, aztán ha neked is lesz valakid, akkor kell majd hagyni a dolgot:)
2012. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát zavar is meg nem is.. Mert azért azt rossz tudni hogy, mikor fekszik le vele....
2012. febr. 15. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor, hagyd ha zavar...:) hosszú távon nem lesz túl jó, ha csak nem tudod ketté választani a szexet és az érzelmeket, mert így egy kis részed belé lesz mindig szerelemes, és másokat ezáltal meg nem veszel észre, pedig lehet, hogy ő lenne a következi amore de amór:D
2012. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet benne valami. :) Köszönöm a normális választ:)
2012. febr. 15. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerettek egyutt lenni, szerettek szexelni, masszoval jol erzitek magatokat egymassal.Azon elgondolkodtal mar hogy talan a kettotoke egy idealis kapcsolat, es csak mentalis akadalyokat tesztek magatok ele? (most ide jonne valami "halgass a szivedre" fele szoveg de nem szeretek csopogni).Azert vedd figyelmebe mi zajlik le benned amikor ra gondolsz es amikor vele vagy.

Remelem van valami ertelme szamodra annak amit mondani probaltam itt.

Ha megis vegleg abba akarnad hagyni hat ebben szerintem igazan senki nem tudna segiteni, ez a te elhatarozasodon mulik.

Sok szerencset!;)

2012. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!