Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen ott aludni a másiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen ott aludni a másiknál?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ,hogy ha a barátnőm nálam aludna.Nem korai egy kicsit?Ő is 16.

5 hónapja vagyunk együtt.

16/f


2012. febr. 16. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Alváshoz semmiképp.
2012. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Szüleiteket kérdezd, ne minket.

Szerintem nem korai, 16 évesen én is kb 5-6 hónap után alhattam a barátomnál.

2012. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Húgom 14 éves és itt alszik hétvégente a 17 éves pasija vagy ő alszik a pasinál..nem tom hogy képzeli ezt, vagy szüleim miért engedik -.-" nálatok sztem tök sima ügy az együtt alvás :)
2012. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem korai. Aludni semmiképp. És amúgy tök romantikus. Én 22 éves vagyok és szeretek szex nélkül is a barátnőmmel szorosan egymáshoz bújva aludni. És a karjaiban ébredni.


Szexuális jellegű dolgok sem feltétlenül koraiak, azt ti tudjátok.

2012. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szülőfüggő, hogy mennyire engedik. Ha hajlandóak vagytok úgy aludni, hogy nem szeretkeztek, akkor szerintem nem gond, de szerintem "lefeküdni" nektek még korai. Annyi év van még előttetek, és annyi alkalmatok lesz rá, nem kell azt siettetni.
2012. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
57%
Ugyan már miért lenne korai???
2012. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
egyátalán nem korai
2012. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

DE KORAI !!!

16 évesen mért akarnátok együtt aludni ???

Szexelni akarsz vele vagy mi ???

Biztos nem fog belemenni a csaj ha "NORMÁLIS"

De ha szó nélkül belemegy akár még a szexbe is akkor elgondolkoznék egy kicsit.

2012. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, abszolút nem korai.

5 hónapja vagytok együtt, nem 1 hete...

(bár én 14 évesen másfél hét után együtt aludtam a barátommal, nem történt meg, de azért lehet, felelötlenség volt.)

De ha 16 évesen, 5 hónap után le is feküdnétek (felelösségteljesen, védekezéssel), azzal sincs semmi probléma, ritka az 1-2 hónapnál hosszabb kapcsolat a tizenéveseknél mostanában...

23N

2012. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abba semmi ha nála alszol. Meg ha most szexre is kerül a sor, akkor sincs semmi. Én is 16 évesen aludtam együtt először a barátommal, nem bántam meg, és még mindig együtt vagyunk 2 és fél éve. 19/L
2012. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!