Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor jó ötlet egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor jó ötlet egy szál rózsát venni hónapfordulóra a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem hogy ilyen hidegek vannak. :S szépen feldíszítve gondoltam,biztosan szépen nézne ki!
2012. febr. 16. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ójaj. Napfordulónként kellene rózsát venned édes öcsém. Ahány napja együtt vagytok, annyi rózsa.
2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hónap forduló 14 év felett ciki.
2012. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hónapfordulóra rózsa? Hát attól függ hányadik nap... Nekem egy hónap után fura lenne a virág xD
2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármikor jó ötlet virágot venni:)Szóval nyugodtan.
2012. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és arra nem gondoltatok hogy nincsen pénzem nagy ajándékot venni?? elhihetitek hogy vennék neki mindenféle szép meg jó dolgot ha lenne miből,mert megérdemli!!! a családom meg nem éppen olyan hogy adnának zsebpénzt vagy valamit..iskolaidőbe meg hova menjek el dolgozni? van egy ezresem összvissz most...rózsára gondoltam,mert annak általában örülnek a lányok. de ez most nagyon rosszul esett. :S én szeretnék neki venni akár minden nap ajándékot..de mit csináljak ha nem tehetem meg?
2012. febr. 16. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Ki írta hogy vegyél neki nagy ajándékot? Szerintem senki... A kérdésre válaszolj mennyi ideje vagytok együtt?

Mert ha egy vagy két hónapja akkor szerintem tök felesleges a virág... Sétáljatok egyet a hóesésbe tök romantikus. Vagy üljetek be egy kávézóba... Két ital annyiba kerül mint egy rózsa és többre mész vele...

2012. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ironizáltunk csak.

Ami neked nem jött le: ne tartsatok hónapfordulót.

2012. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy rózsának biztosan nagyon örülne, hónapfordulóra meg nincs is nagyon értelme mást venni, csak ilyen apróságokat...
2012. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy jó ötlet :)

Egy lány ennek örül a legjobban :)

2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira aranyos ötlet tőled, és nekem az sem lenne ciki, ha minden hónapfordulót ünnepelnék a barátommal, szerintem ez egyáltalán nem gyerekes. Az ember örül neki, ha a párjának is annyira fontos a kapcsolat, hogy észben tartja a kezdődátumot és kisebb ünnepléssel emlékeztet rá, mennyire örül neki, hogy az eltelt hónapokat velem tölthette.

Az pedig igencsak becsülendő, hogy a csekély zsebpénzed is a barátnődre költenéd! :)

2012. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!