Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Hogyan hódítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Hogyan hódítsam vissza a szerelmem?

Figyelt kérdés

3,5 év igazi szerelem után igaz lehet az,h ő 2 hét szakítás után már csak szánalmat érez irántam???Nagyon jó volt eggyütt, a szex is király volt csak az utóbbi időben állítólag én elhanyagoltam, mert én dolgoztam, ő meg otthol dekkolt. Mindíg nagyon szerettük egymást, de valahogy 4 hete összevesztünk, aztán meg vége lett. Új munkahelye lett, egy bár. Nem nagyon akart velem találkozni, de én a szabadnapján felkerestem.Ölelt,csókolt, de pár nap múlva minden megváltozott. Még a szülinapom hajnalán felhívott,h hiányzik a hangom, de délután már undok volt velem. Mint kiderült, valakik olyanokat mondtak neki, amit én nem is tettem, pl. smároltam egy lánnyal a egy parkban. Ezek után már ha felkerestem, úgy beszélt velem mint egy kutyával, teljesen érzések nélkül. Azt mondta,h nem szeret és csak szánalmat érez irántam(elég szépen fogalmazva).Hagyjam békén örökre, ne keressem,ha mégis, csak magamat járatom le.

Mi járhat a fejében??Ez csak védekezés a részéről??Mit tehetek???


2012. febr. 16. 20:40
 1/5 anonim válasza:
Keress mast!
2012. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hisz neked és így hidegre tett, akkor sokmindent nem tudsz tenni. :S

Ha egyszer ilyen, máskor olyan, akkor tuti, hogy más hat rá.

Beszélj vele még egyszer, és ha nem oldódik meg a gond, akkor próbáld elfelejteni.

Mindenesetre, ha fontos vagy neki, egy idő után keresni fog, mindegy, most mit mond.

Neked viszont élned kell tovább, mert nem biztos, hogy visszajön, te meg nem várhatod örökké. Ha fáj, ha nem, akkor is hagynod kell.

Amikor pedig ismét egyenesbe jöttél, ne hagyd, hogy kibillentsen az életedből, mert ezt ő szúrta el.


Még hagyj neki egy kis időt, de ne sokat.

2012. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elmúlt a szerelem, keress mást
2012. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Már csomószor kerestem, tényleg sokszor.Miközben győzködtem,h szeretem képes voltam sírni(pedig azt hittem,h erős vagyok 21 évesen), de ő csak azt mondta ne legyek 2 éves és húzzak haza.Nagyon fáj, mert ő nem az az ember akit én imádtam!Nem tom felfogni,h valaki, akiért képes lennék bármire, egyik napról a másikra így megváltozzon.
2012. febr. 16. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyik napról a másikra változtak az érzései, csak nem beszélt róla. Megszokásból is sokan mondják, hogy jajj de nagyon szeretlek. Ha lett volna bármi, amit tehetsz, nyilván szólt volna róla, hogy mi a baja.
2012. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!