Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexre kellettem? Vagy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexre kellettem? Vagy szeret?

Figyelt kérdés

elkezdem tehát kis történetem..2010 tél lehetett és jött velem szembe...egy városban laktunk, de sohasem láttam még..elsőr látásra szerelem :) felőlem.. pont péntek volt, és mentünk a csajokkal bulizni, majd megláttam a discoban... észrevett, mosolygott, puszit küldött.. stb.

telt az idő, ki lehet ez a srác?

eljött a következő hétvége..bent ültünk spanokkal egy kis pubban, erre lejött Ő..a barátaival..megint szemezés, mosoly, flört...de még mindig nem tudtam ki Ő...és megint csak telt az idő,sokszor jártunk így, hogy nem beszéltünk,csak flörtöltünk..aztán, az a bizonyos este..betelt a pohár és kihívtam..az nap este, nagyon jól elvoltunk..kiderült hogy egyfele lakunk, hát felemtem hozzá..nem engedtem neki hogy lefeküdjünk..mert hát most ismertem meg, és láttam rajta, hogy csak szex és más semmi..

de ugrok is egy kicsit az időben.. én teljesen beleszerettem, tudtam, hogy nekem Ő kell. sokszor voltam fent nála, csókolóztunk egész este, átölelt, együtt aludtunk stb..de mindig kómás állapotban, na mindegy is..

egyszer csak, ránézek fészen, na mi lehet vele.

..... kapcsolatban. ÖSSZEOMLOTTAM. gondoltam, hogy ilyen, de ennyire? :( mintha nem tudtam volna, folytattuk a "kapcsolatot" azok ellenére hogy volt barátnője...tudom hogy szemét, aljas gané vagyok. de szeretem, és lehet nem mentség..de e mögé menekülök. eltelt majdnem egy év, de én nem akartam lefeküdni vele.. és most ugorjunk megint egy kicsit

tehát a jelen. engedtem neki, már vagy 4x lefeküdtünk, folyamatosan beszélünk, és írja mindig hogy, de ha nem lenne ez meg az, talán ha régen másképp csináljuk. jah, én 16 leszek, Ő pedig 25 most. és minden nap keres, minden nap mondja hogy találkoznunk kell, meg nagyon kedvellek..

voltunk bulizni együtt..haverjaival, akiket nem ismertem, elég jól sikeredett az este, próbáltam fiúzni, mert ugye én szingli vagyok... egyfolytában keresett a szemével, nézett, vigyázott rám. még a barátnője egy másik városba volt a barátaival.

azátn most írta, hogy hagyjuk az egészet, mert Ő egy szemét hogy megcsalja a barátnőjét, de velem sem szeretné megszakítani a kapcsolatot, mert nagyon kedvel...:(

már 1 hete nem beszéltünk, és nagyon rosszul érzem magam..

lassan 2 éve Ő az életem értelme..áááááááááh


így ennyi a lényege, szivat?:( vagy szeret netán??


2012. febr. 17. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
doesn't matter, had sex!
2012. febr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szimplán hülyék vagytok, és nem tudtok komoly felelőségteljes kapcsolatot kialakítani senkivel. Attól még, hogy testileg szereted, lelkileg nem biztos. Egyébként lehet egy kérdésem? Cigány vagy?
2012. febr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 étoile et lune ***** válasza:
Eleve így, hogy 25 éves, nem kellett volna leálljon veled, pláne hogy még barátnője is van. Nekem a leírtak alapján úgy tűnik, hogy ez egy kislányos szerelem, nem látod azt a ganét, aki valójában. Szerintem csak a szex volt neki poén ebben a kapcsolatban, most lehet, hogy megszólalt a lelkiismerete, vagy a barátnője neszelt meg valamit, és rászólt, hogy álljon le, vagy különben mehet a fenébe. Szerintem inkább a korodbeliekkel foglalkozz, erre a hapsira meg gondolj úgy, mint tanulságra, tapasztalatra. 16 évesen szerintem túl fiatal az ember ahhoz, hogy ilyesmiket csináljon. Kislánynak kisfiú való..:)
2012. febr. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég hülye vagy...látszik is a korodon, legyen ez a mentséged...
2012. febr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szerelem egy dolog. De a gerinctelenség egy olyan sár, amit nehezen vakartok le mindketten.

És a fiatalság nem mentség. Benned nincs jellem, tartás. Kicsi sem. Miért lennél vonzó egy férfi számára? Ha nincsenek határok, csak a vágyaid kielégítése? Mennyiben különbözöl most egy állattól?


Nem oltani akarlak ,csak élet tapasztlat, hogy azt szívatják ,aki hagyja magát. Te hagyd magad. Engem soha egy barátom sem csalt és soha nem áhítottam más barátját még akkor sem ha tetszett a fiú. Mindig jellemes voltam és elvártam ,hogy a partnereim is azok legyenek. Hazug emberrel, és csélcsap jellemmel csak a hasonlóan gyenge ember kezd.

Szeresd, de attól mint ember már meg is bukál, pedig még csak most kezdődik az élet.


Gratulálok!

2012. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen csak szívat.Kihasználja,hogy fiatal vagy és naiv,jól beetet,hogy kedvel,meghúz 1-2x és viszlááát...


"tehát a jelen. engedtem neki, már vagy 4x lefeküdtünk, folyamatosan beszélünk, és írja mindig hogy, de ha nem lenne ez meg az, talán ha régen másképp csináljuk."-Kifogások hada,hogy miért is nem lehettek együtt...Ez annyira átlátszó.Nem is akart veled lenni sose,csak egy strigula vagy neki,semmi több.


"azátn most írta, hogy hagyjuk az egészet, mert Ő egy szemét hogy megcsalja a barátnőjét, de velem sem szeretné megszakítani a kapcsolatot, mert nagyon kedvel...:( "-A nagy lópikulát.Nem kedvel,csak nem tudott meghúzni és kihívás voltál.Aztán mivel nem kellesz/kellettél neki többre,megszólalt a lelkiismerete és próbált szépen pofára ejteni,hogy annyira azért ne bántson meg.


Sajnálom,az élet szar.:)

2012. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aham, teljesen igazatok van. Egyébként nem, NEM VAGYOK CIGÁNY.


köszönöm a válaszolóknak.

2012. febr. 17. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
hülye vagy
2012. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok :)
2012. febr. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!