Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz az élet? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz az élet? Ha két ember passzol egymáshoz és éreznek is egymás iránt valamit akkor miért nem tudnak egyszerűen összejönni? Miért ilyen qrva bonyolult a szerelem?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert qurva szar az élet
2012. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez egy jó kérdés.:)

Nekem is tetszett egy srác,mint nemrég kiderült én is neki.Csakhogy akkor nem lépett,én se.Azóta már eltelt közel 3év.Összejöttem mással.Aki mellesleg jó barátja.Hát ez van..

2012. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz kérdés. Azt hiszem, az erre adható legegyszerűbb válasz az, hogy ez eredetileg egyáltalán nem lenne nehéz. Nem lenne az, ha az emberek nem bonyolítanák túl.
2012. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy mindent túlbonyolítanak az emberek :(
2012. febr. 17. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is hasonló kérdést tettem fel magamnak kb 10 évvel ezelőtt. Azóta megpróbálok mindent a legegyszerűbben intézni és MŰKÖDIK :)


Ha tetszik valaki, megmondom neki. Ha lesz belőle valami, akkor örülök, ha nem, akkor bad luck, továbblépek.

Nem görcsölök azon, hogy a párom megcsal-e vagy sem. Ha akar, akkor is megcsal, ha görcsölök, ha nem akar, akkor meg nem.


Most már egészen más szemmel nézem a világot és igencsak élvezem :)

2012. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%

Helyzet: X szereti Y-t és Y is szereti X-et.


Ahogy a romantikus sorozatokban és filmekben:

Összejönnének simán, de a családok, a társadalmi különbségek, a sors keze, vagy valami egészen egyedi, tragikus, külső akadály miatt reménytelen a szerelem, a kívülállók mindent megtesznek, hogy elválasszák őket, stb...


A valóságban:

Y mégsem szereti X-et.

2012. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Attila9302 ***** válasza:
69%
Mi akadályoz abban hogy összejöjjetek?
2012. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak. Az a lényege, hogy nehéz. Miért, ki ígérte, hogy könnyű lesz? Egyébként meg biztos, hogy nem tudnak összejönni?
2012. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!