Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék nem belerokkanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék nem belerokkanni a szakításba?

Figyelt kérdés

van egy párom, akit nagyon szeretek, életem végéig vele tudnék maradni, de vannak gondjaink, amiket már hosszú hónapok óta nem tudunk orvosolni, és érzem, hogy ebből lassan, rövid időn belül szakítás lesz.

szoktam gondolkozni azon, h mi lesz velem, ha Ő nem lesz, és úgy érzem megsemmisülök!

rengeteget köszönhetek neki, pl. azt is, aki most vagyok, szóval ez nem csak üres szappanopera duma.

annyira félek, hogy elveszítem, és belerokkanok a szakításba... Ő nekem az igazi, mindent megkapok tőle, amit ebben a helyzetünkben adhat nekem...

de már nem bírom ezt sokáig...:S


2012. febr. 18. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mik a gondok?
2012. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen. hetekig szenvedtem,fogytam 8 kilot, mindig ment a hasam és semmi életkedvem nem volt. de valahogy jobb lett. nem emlékszem hogyan és mitöl, egyszerüen jobb lett. talán az idö.
2012. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bizalmatlanság.... ezzel elmondtam mindent, mert mindennek ez az oka.
2012. febr. 18. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem bízol benne?
2012. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Amazing ***** válasza:

Én most szakítottam a barátnőmmel Január 9-én.

Nekem ő volt az igazi, és ez nem duma.

16 hónapot voltunk együtt, össze vissza hazudott, ami az utolsó nagy beszélgetés során derült ki.

Volt előtte egy 4 éves kapcsolatom, amiből van egy kisfiam, de azt a nőt nem szerettem ennyire.

Annyira megbíztam benne, mint még a saját anyámban sem.

Aztán féreg módon dobott, amikor lehúzta az összes lóvém, kilopkodta a pénztárcámból a lóvét, meg a jogsimra félre tett lóvéból is lovasított. 80.000 Ft-os tizen akárhány darabos edénykészletből 1 darab van meg, a többit hazahordta anyunak.

Kifizettem az anyjának 60 ruppót hogy ne vágják ki az önkormányzati lakásból.

Ráadásul másnapra már volt is másik csávója.

A legszebb az egészben, hogy 1. osztály óta ismertem, csak nem annyira amennyire kellett volna.

Nagyon nehéz volt, főleg miután kiderültek a dolgok és láttam hogy már talált is magának mást, pedig ő "annyira szeretett engem".

Majdnem diliházba kerültem, nem bírtam 1 teljes hétig többet mint 2-3 órákat, de néha még annyit sem aludni.

5 nap alatt 5 kg-ot fogytam, nem bírtam itthon lenni, enni.

1 Hét után azt vettem észre hogy a testi és lelki végkimerültség határát is átléptem.

Akkor elgondolkodtam meg beszéltek a barátok a fejemmel és rájöttem hogy egy ilyen nőért sírok? :D

Az ilyen jobb is hogy nincs velem.

Na hát amiket leírtam, azokra számíts, és sok hülyeség megfordul majd a fejedben, és loholni akarsz utána, de semmi ilyet ne tegyél.

Ha vége, vége, jön más.

Nagyon szar lesz, de el kell viselned.

Pár hónap után lesz csak elviselhetően jó, de ki kell tartani, és utána találsz olyant akivel működni fog.

20/F

2012. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az előttem szóló mindent leírt, nincs nagyon mit hozzátenni. Én január 8-án szakítottam a barátnőmmel, kilenc év után. (Pontosítok, ő hagyott el egy másik pasas miatt.) Az első hetek nekem rettenetesek voltak. Alig ettem, keveset aludtam, stb. Nálam sokat segítettek a barátok, családtagok is. (beleértve az exem szüleit is, akiket szintén padlóra tett a mi kis drámánk.) Ami nekem még szörnyű volt; az esték. Állandóan az volt bennem, hogy egyedül kell lefeküdni aludni. :( (Barátnőmmel ugyanis hat évig együtt is éltünk.) Szóval nehéz lesz, de én csak azt tudom mondani, hogy előre kell nézni, és nem siránkozni a múlton. Ha beszélgetni szeretnél, nyugodtan küldj privát üzenetet. :)


P.s.: Ha nem vagyok indiszkrét, mennyi idős vagy, és milyen nemű?

2012. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21l
2012. febr. 19. 19:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!