Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 hónapja nem találok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 hónapja nem találok olyan lányt magam mellé, akivel eltudnám magam képzelni, pedig mióta szakítottunk régi szerelmemmel, kb 15 csaj is volt akivel, , kavartam"?

Figyelt kérdés
de egyik se fogottmeg, illetve aki megfogott abból nemlett semmise különböző okok miatt milehet a baj mértnem találom meg a megfelelőt?
2009. jún. 4. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert még írni sem tudsz. Javíts ki, ha nincs igazam!
2009. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azért is lehet mert nem jó helyen keresgélsz, de amúgyis kevés az olyan lány aki olyan hogy le lehetne vele élni mondjuk a hátralévő időt, legyél türelmes, aztán egyszer csak lesz valami, addig meg használd ki a többi lehetőséget, legalább nem akkor akarod majd kiélni magad ha már találsz valami normálisat
2009. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nyelvtan órán és tollbamondást írtam mr ész
2009. jún. 4. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez tény, de tudod a rendes lányok többsége azért van annyira igényes, hogy nem kezd egy "analfabétával".


A 15 csajra meg nem lennék büszke a helyedben..

2009. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sztem te nagyobb analfa béta vagy mint én 1-2 gépelési hiba még nem analfabétizmus ballibkám lehet mer még sosevolt neked ennyi:D
2009. jún. 4. 23:38
 6/8 A kérdező kommentje:
de mi a *ér nem a kérdésre írtok választ ekkora f*s oldalt
2009. jún. 4. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet magasra tetted a mércét?


Próbálj az aktuális "csajnak" adni egy kicsivel több időt mielőtt lemondasz róla. Nézd a pozitív dolgokat benne és ne a hibákat keresd. De az is lehet, hogy egyszerűen pech szériád van. Megesik az emberekkel.


Esetleg próbálj teljesen más helyen ismerkedni mint eddig!

2009. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudod kivel beszélj így, anyáddal!
2009. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!