Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek már mondtak ilyen édes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már mondtak ilyen édes dolgot?

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem a barátnőm tegnap, hogy smink nélkül is szép vagyok és hogy úgy szeret ahogy vagyok :))))

Ti is kaptatok már ilyen szép bókot?

22/N


2012. febr. 19. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A barátnöm tegnap kapott pontosan ilyen bókot Tölem.



35/F

2012. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd mondta?Nem a barátod?
2012. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm. Miért? Mindig megjegyzi hogy milyen csinos vagyok.
2012. febr. 19. 09:31
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A leszbikus detektorom jelez,méghozzá erőteljesen !
2012. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem a párom még ha úgy ébredek is h tök kócos vagyok, azt mondja h gyönyörű vagyok. Sőt minde nap elmondja mennyire tetszek neki
2012. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem itélem el aki BI de egy pasitól jobban hangzott volna!

Rgyébként igen kaptam én is ilyen bókot de a páromtól!

2.voltam!

2012. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
nekem sose mondja a barátom h szép vagyok mert tudja h csak elbíznám magam. ehelyett oltogat de én élvezem :D persze szeretetből csinálja. aztán ha véletlenül kicsúszik vmi a száján akkor gyorsan letagadja :D
2012. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Igen, párom minden nap elmondja, hogy gyönyörű vagyok (eléggé szokatlan, mert eddig senki sem bókolt, dicsért), és azt is hozzáteszi, hogy nem kell magamat sminkelni (amúgy sem nagyon szoktam).


A legjobban az esett, amikor reggel még félig aludtam, és mondta, hogy az én mosolyomnál szebbet nem tud elképzelni reggel. :)

2012. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!