Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Kit válasszak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 évig voltam együtt a barátommal. szakítottam, mert azt hittem beleszerettem másba. összejöttem vele 1 hónapra, ezután elkezdett hiányozni a volt barátom, fél évig szenvedtem miatta, mire újra összejöttünk. fél év után megint szakítottam. úgy éreztem, hogy nem vagyok szerelmes, és még az akarok lenni. 2 hónapra rá megint lett egy barátom. most 4 hónap után szakítottam vele.


az előző kapcsolatban mindkétszer én szakítottam, de ő soha nem volt úgy igazán kíváncsi az okra, mintha még örült is volna neki. nem éreztem amikor másodjára összejöttünk, hogy szeret, hogy szerelmes, nem éreztem, hogy igazán törődik velem. de ez az én hibám is volt.


a mostani kapcsolatom nagyon jó volt, ő tényleg szeret, mindenben a kedvemben járt, odafigyelt arra, hogy én mit szeretnék. legelőször a nagyon jó szex kezdett el hiányozni, ami a volt barátommal volt. aztán már úgy éreztem, hogy nem is vagyok szerelmes. kezdett hiányozni, az hogy nem túl sok közös témánk van, hogy nem szeret megnyílni, nem szert érzésekről beszélgetni.


félek megint a volt barátomhoz menni, pedig nagyon hiányzik. de ebben a pillanatban a "mostani volt" barátom is. miért van ez??? miért nem tudjuk szeretni azt aki bennünket szeret tiszta szívből, és miért azt akit nem érdeklünk? Mit tegyek?


2012. febr. 19. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt miért nekünk kéne eldönteni?
2012. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mintha a volt barátnömet hallanám ..., egy idö után nem fog a barátod visszafogadni.

Hogy mit teszel az a te dolgod.



35/F

2012. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne gyere össze senkivel. gondolkodj el, hogy mit akarsz(mert ezt csak te tudod) és ha megvolt a nagytakarítás, akkor jöhet az ú szerelem.
2012. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy inkább egyedül.Az jó döntés volna.
2012. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!