Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok ha egy srácban csak annyi zavarna titeket, hogy alacsonyabb, mint ti?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tetszik, helyes, aranyos...bár a személyisége kicsit fura, de az nem lenne nagy gáz...viszont alacsonyabb,mint én...és ez mindig is zavart....de hogyan mondjam meg ezt a srácnak?

19/L


2012. febr. 20. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
há béla,nincs egy mércéd mérjük mán meg egymást vazee
2012. febr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék fel magassarkút.
2012. febr. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Én nem járnék alacsonyabb pasival, de neked kell tudnod, ne másoktól kérdezd.
2012. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen zavarna,nagyonis :S

Nem kell azt mondani,hogy az alacsonysága miatt nem jársz vele,csak egyszerűen diplomatikusan elutasítod!

2012. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna hogyha alacsonyabb lenne. Egy fej még oké, de annál alacsonyabb ne legyen.

Bár én 160 vagyok.

2012. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

ez nem szerelem, ha ilyen dolgon már fennakadsz. Hasonló cipőben járok én férfiként az alacsonyságom miatt (172cm). mondd meg neki és kész, rosszabb ha később kell ezt elmondani. Én már rengeteg megalázást kaptam tőletek, és lassan már nem érdekel az egész lényetek, a magasság-fasizmusotokkal együtt. Baleset miatt nem nőttem nagyobbra, ezt a doki is megmondta. Érdekes amikor 160 centisen kijelentitek hogy nektek 180 cm-es férfi kell.


Mondd el neki és kész, és így neki is jobb lesz hisz megszabadul egy ilyen felszínes nőtől, mint Te.

2012. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én valahogy 170 cm körül vagyok, de fűrésszel a kívánt eredmény bármikor elérhető. Egyébként fekve úgyse számít.
2012. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19:47!

Nem vagyok 160 cm... 178 vagyok a srác meg 170 alatt van....jó fejjel alacsonyabb mint én...

mondjuk én meg a sport miatt lettem ekkora...:) szóval nem tudom hogy ez így is gáz e....

amúgy az nem zavarna, ha egymagas lenne velem! volt már olyan.

2012. febr. 21. 05:32
 9/10 anonim ***** válasza:
A gének miatt lettél ekkora...
2012. febr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem kellene alacsonyabb pasi. Tönkreteszi a romantikát komolyabb szinten.
2012. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!