Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még ennél a srácnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ennél a srácnál esélyem? (lent)

Figyelt kérdés
elmondta hogy belém esett én meg visszautasítottam de,aztán rájöttem hogy nekem is nagyon bejön és azóta csak rá gondolok. azóta nem beszéltünk sokat,csak pár szót néha. suliban mindig más csajoknak csapja a szelet direkt a közelembe hogy féltékennyé tegyen:) amikor egy társaságba vagyunk mindig közelvan hozzám és mindighozzám ér de nemtudom hogy mit érez irántam:( segítsetek hogyközeledjek felé !!16/L
2012. febr. 22. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2012. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán. Mondd meg neki hogy átgondoltad a dolgokat és mégis lehet valami, ha mázlid van tényleg kellesz neki és nem fog elhajtani.
2012. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondod h mégiscsak tetszik neked, akkor talán. Egyébként nem, minek próbálkozna tovább, ha már elutasítottad?
2012. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :)
2012. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy mondjam el neki??alig beszélünk mostanában:(
2012. febr. 24. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha oda mész hozzá beszélgetni, órán nézed :)

Vagy ha elég bátor vagy menj oda hozzá suli után és beszéld meg vele hogy mégis tetszel lehetne hogy járjunk stb :) hajrá ;)

2012. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!