Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikike0817 kérdése:

Van egy srác aki tetszik, de én nem neki, de csajozni akar mit csináljon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Osztálytársamtól kért tanácsot,hogy mit mondjon a csajoknak,hol szedjen fel csajt!! Mivel én nagyon szeretem és csak örülök,hogy ha boldog tudnátok nekem tippeket mondani,hogy hol tudna csajt felszedni,és mit mondjon neki? :(
2012. febr. 22. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld ezt. Inkább próbáld megszerezni.
2012. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha ő nem akarja,én nem erőltethetem! Am mások szerint nem olyan szép a srác :/ tom h nem kéne másra hallgatni de minden barátnőm azt mondja h csúnya! De nem tudom,hogy csak ők akarják e megszerezni vagy igazat mondanak!!
2012. febr. 22. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:

1. A barátnők sosem mondják a teljes igazságot. Mindig van igazság abban amit mondanak, de a lényegben mindig hazudnak. (És legtöbbször mindenki egy másik részletet füllent el, ha összebeszélnek, akkor még mást is)


2. Ne csinálj olyat mással, ami neked nem jó! Olyat csinálj, amit te is élvezel :) Ha kell neked a srác, szerezd meg. Miből gondolod, hogy nem kellessz neki? Ha tényleg nem akar téged, akkor se segíts neki a csajozásban, mert ezzel csak rontod az esélyeid.


hmm. beszélgetnünk kellene. tanulhatnánk egymástól. mit gondolsz?

2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Te szerelmes vagy belém? Ez most komoly? Fú ez durva,mert te sem vagy egy rossz csaj! És el is tudok veled beszélgetni! Ezt privátba megbeszéljük ok!?
2012. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fú ez de ciki!! Hát most mit mondjak!? egyrészt örülök,másrészt kicsit szégyellem!! De rendben ezt priviban megbeszéljük!!
2012. febr. 22. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ne legyél bolond, ez a hozzászóló nem az a pasi, aki neked tetszik, csak valaki unatkozik.
2012. febr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok! azóta beszéltem vele fb-n és õ az! Ja meg itt is beszéltem vele,és a gyakorikerdesek néc is megegyezett!
2012. febr. 23. 00:40
 8/9 anonim ***** válasza:
És miben állapodtatok meg?
2012. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel Én is srác vagyok, ezért magamból indulok ki. Kezdetnek az is megfelelne ha féltékennyé teszed! Csak gondolj bele abba, hogy milyen képet vágna, ha esetleg egy másik fiúval látna amint tök jól megvagytok és kellemesen eltöltitek az időt. És ha esetleg reklamálna miatta? Sebaj! Nyugodtan mondhatod neki, hogy nem fogsz rá örökké várni és mivel cseppet se érdeklődik irántad, máshol kerested azt, amit ő nem adott meg neked. Ha mégse lesz féltékeny, az azt jelenti, hogy teljesen felesleges rá pazarolnod az időd, mert nem éri meg.

26/F

2012. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!