Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, akik az életre szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik az életre szóló társat keresitek! A hajszín befolyásol titeket? Van olyan nő, akivel a hajszíne miatt szóba se álltok? Mennyire vannak bennetek ilyesfajta előítéletek?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a buta nézetek, mennyire dőltök be ennek?

-Fekete: rideg és boszorkányos

-Barna: unalmas és irigy

-Vörös: dögös és különc

-Szőke: törékeny és könnyen kapható

-Festett variációk: önbizalomhiányos és majmoló


Próbáltam a jellemzőbb negatív képzeteket leírni a személyiségre vonatkozóan, az észt előítélni már tényleg sok lenne. Amint látható, mindegyik csapatról mondanak rosszat.


Ti hogy vagytok ezzel? Hajszín alapján alakul előre bennetek ítélet?

Vagy egyszerűen a saját ízlés vezérel? Ha igen, akkor melyik hajszínű jöhet szóba és melyik nem? Miért?



2012. febr. 22. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki így elkezdene általánosítani a haj alapján, na én azt kerülném el, de messziről, ha tényleg halál komolyan gondolja és ettől függenek a tettei.
2012. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami...de nálam ez nem okoz problémát mert nálam a nők közül a következők jönnek be:

-Fekete

-Barna

-Vörös

-Szőke

-Festett

Szóval inkább nekem az számít hogy milyen a lány viselkedése...vagy ha a külsőt nézzük haj szempontjából akkor az a fontos hogy illjen a haj színe és formája a lány arcához..szeméhez

2012. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legminimálisabb mértékben sem számít, hogy milyen az adott lány hajszíne, és miért nem másmilyen. A lényeg, hogy illeszkedjen hozzá, és elég kevés olyan lány van, akihez nem illik a hajszíne.

Tehát nem kell ezen parázni.

2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít a hajszín.
2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék, hogy nem számít a hajszin.
2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fekete haj tetszik, de ettől még bármilyen más hajszínű lányt elvennék feleségül. Bár azért a festett hajnak nem örülök. De az sem kizáró ok.
2012. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én előnyben részesítem a sötét hajú, sötét szemű lányokat. De nem ez alapján választok, és ha pont egy szőke lánnyal érzem meg azt, ami kell egy kapcsolathoz, akkor azzal leszek. Egyedül a festett, hidrogénszőkéket zárom ki. És ami fontos nekem, hogy természetes legyen a lány, ne legyen semmi mű rajta, szoláriumbarnítottság meg hasonlók. A ruhája is inkább konszolidált legyen. Ne egy felszínes, hanem egy mélyről jövő nőiesség határozza meg.
2012. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak anyi "előitéletem" van, hogy ne legyen ilyen punkos hogy fele majdnem kopasz, fele meg hosszú, meg a taraj,az is elég gagyi.Amgy meg jobb, ha egy csaj nem festi a haját, vagy ha mégis, ne csodálkozzon és panaszkodjon, hogy törik a haja, meg száraz stb.Ja, meg akinek ilye kék-piros-lila stb ezek a csajok nem egészen normálisak.
2012. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%

Szerintem, nem lehet ezt így általánosítani, hogy most csak barna, vagy csak szőke. Ha valaki megtetszik ill. megfog téged a személyisége, nem hiszem hogy a haj szín lesz ott a döntő :) Van mindenkinek ideálja, ez természetes. De legtöbbször nem is biztos hogy pont olyanba fogsz beleesni.

Lényeg a lényeg engem nem befolyásol a hajszín semmiképp. De szerintem a normál gondolkodású férfitársaimat sem.


F/23

2012. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Vannak szánalmasabbnál szánalmasabb fajelméletek. Pfújjj...
2012. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!