Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a szemét vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a szemét vagy ő?

Figyelt kérdés

Párommal tegnap előtt és tegnap is össze vesztünk!

Tök hülyeségeken!

1:Azért kezedett el velem ordibálni mert hazajött a melóból és rajtam volt a rövidujjuja meg hogy minden nap az övét hordom!(mondtam neki hiába ki van mosva érzem rajta az illatod és tök jó)

2:két napja beteg már tegnap volt a harmadik nap hogy nem szexeltünk és tegnap akartam!Ő meg nem,ezen is összeveztünk!Meg minden kis hülyeségen,most ez a pólos dolog is!

Szerintetek kezd ellaposodni a kapcsolatunk vagy csak azért mert beteg és én nem vagyok megértő?!

Két napja már egymáshoz sem szólunk az ágyban hátat fordítottunk egymásnak ugy aludtunk(le sem tudom irni milyen szar volt igy)most kérjek én bocsánatot vagy mi legyen!

23/L


2012. febr. 23. 09:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kivételesen" próbálj meg engedni Te (vagy ismételten - ezt nem tudom). A pasik, mégha csak egy nátháról is van szó, képesek Dengue-lázként megélni.

Szerintem csak nyűgös.

2012. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
simán stresszesek vagytok mindketten, de nem szabad hagyni, hogy emiatt megromoljon a kapcsolatotok. szóval igen, kérj bocsánatot és próbálj a kedvében járni, beszélgessetek, főzzetek valamit, csináljatok közös programot a hétvégén, pihenjétek ki magatokat stb.
2012. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

mind a 2-en hülyék vagytok!


- Attól hogy ő kicsit nincs jól vagy enyhén beteg attól nem kell ordibálnia!

- TE meg kibírhatod szex nélkül pár napig!

2012. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát elég nyügös!Baj volt az is hogy forróra melegítettem a lvest,majd kért teát megcsináltam tök jól mézesen citrom karikával hagytam kicsit hülni akkor meg az volt a baj hogy nem forró!Most akkor mi van kérdeztem magamtól!Legszivesebben ráöntöttem volna hogy kiteszem a lelkemet neki aztán sehogy nem jó!Nah de lenyelem neki ráfogom a betegségre!

És igen én meg kibirhatnám szex nélkül(csak ugy hozzá v.ok szokva a minden naphoz)

2012. febr. 23. 09:18
 5/26 anonim ***** válasza:

3. vok.


továbbra is azt mondom, hogy Ő egy bunkó paraszt, ha valaki beteg akkor örül ha lefekszik nemhogy kiabáljon meg nyávogjon, túlzásba viszi! --->szóval jogosak a sérelmeid..


Nálad meg csak a szexről van szó ennyi...

2012. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Már nem szeret úgy mint régen..Kezd elhalni a kapcsolat....
2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
én otthagynám a francba. hogy beteg az nem ok arra hogy ordibáljon veled. nekem sztem elég lenne egy ordibálás is, nem bírnám elviselni hogy kiabálnak velem.:Sfőleg hha azt a "szerelmem" teszi.
2012. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ne már!

Ilyen válaszokra nem számitottam!

Nem tudom most mit gondoljak!

Már 7 éve vagyunk együtt ezt nem könnyű csak ugy eldobni!

Tény h sokat veszekszünk mindkettönk hibájából!Az a baj h mind a ketten nagyon makacs emberek vagyunk!

Szerintem meg lehet ezt oldani valahogy csak azt nem tudom hogy! :(

2012. febr. 23. 10:40
 9/26 anonim ***** válasza:
persze hogy meg lehet, mondtuk az elején, simán nyűgösek vagytok, csak fel kell dobni a kapcsolatot! több közös program, több beszélgetés, egy különlegesebb randi, egy-egy extrémebb szex, ne csináljátok már, nem kell rögtön kidobni senkit ilyesmiért...
2012. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

figyelj, 7. évnél már előfordulnak ilyenek, hogy jobb nem erőltetni a dolgot. a kritikus év szokott ez lenni minden párkapcsolatban, legalábbis sokszor a 7. évben mennek tönkre. (ezt csak úgy mondom, ha nem hiszel ezekben akkor mind1.)

én azt mondom, hogy be kell látnod, hogy innentől kezdve már csak szenvedés lesz az egész ha ez így megy tovább. tudom, hogy nagyon nehéz beláttatni magaddal, hogy ez igazából veszett fejsze, erre csak később fogsz rájönni, ha megteszed az első lépést.

gondolom fiatalon jöttetek össze. voltál vagy 16 éves..ő egyébként mennyivel idősebb?

szal már csak ebből is kiindulva az ilyenek nem tartanak örök életen keresztül.

2012. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!