Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék türelmesebb?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen semmire sem sajnálom az időt, csak a párkapcsolataimban akarok mindent rögtön. Azt érzem, hogy csak vesztegetem az időmet, azzal, hogy várom, hogy alakuljon valami. Most is van egy kapcsolatom, 2 hónapos, és nem tudom, hogy mi lesz belőle. Illetve én már régen tudom, hogy hosszú távra tervezek, de a férfi még semmit sem mondott, én meg nem akarom elijeszteni. De megőrülök a várakozástól, hogy mikor fogja végre tudni, hogy tervez-e velem hosszabb távra, vagy sem. De ejteni sem akarom, mert akkor megint elölről kezdhetném egy másikkal, és megint ott tartanék, hogy elvesztegettem x időt. A kérdés, hogy lehet azt kibírni, hogy egy kapcsolatba belefektettél valamennyi időt, és aztán mégsem lett belőle semmi, mert a másiknak nem jöttem be, akkor ne azt érezzem, hogy mennyit időt elvesztettem? Mert ilyenkor csak azt érzem, hogy sajnálom a semmibe veszett időmet. Ezen hogy lehet túllépni?


Másban nem vagyok ilyen, például nyelvtanulás, 3 éve tanulok rendszeresen, és egyáltalán nem sajnálom rá az időt, és nem akarok rögtön perfekt lenni.



2012. febr. 23. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe Hofi - Próbálj meg lazítani c. számát. (ezzel, amit most csinálsz tényleg elriasztod a pasikat)
2012. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem a számot. Ez a baj, mindenben tudok lazítani, csak ebben az egyben nem.


Csak hogy érzékeltessem, másban mennyire vagyok türelmes. Az egyik hobbim a Puzzle, és nem pár darabos, hanem 3000 db vagy annál is több.

2012. febr. 23. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont így érzek, mint te, kedves kérdező. Amúgy már egész jól leplezem, de aztán amikor több év járás után pofára esek, akkor nem látok a dühtől. Valahol az arany középutat meg kéne találni. Mondjuk ha 6 hónapig nem kéri meg a kezem magától, akkor mehet a fenébe, vagy ilyesmi.
2012. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Leplezni én is tudom. Nem vette még észre. Csak hát belülről az még ugyanúgy ott van.
2012. febr. 23. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Titok c. könyvet.
2012. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De nem értem: miért érzed úgy, h lemaradsz valamiről vagy vesztegeted az időd? Van egy ilyen ütemterved, hogy x évesen házasság, y évesen jacuzzivásárlás a balatoni nyaralóba, z évesen meg gyerek...?


Ilyen "férjet-akarok-macska" típus vagy?

(azzal gondok lesznek, csak mondom)

2012. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmiféle ütemtervem. Csak azt érzem, hogy ahogy telik az életem, ahogy "öregszem", egyre nehezebb lesz az ismerkedés. És ezért sajnálom az elvesztegetett időt. Mert a sikertelen kapcsolatokkal csak öregebb leszek, és egyre nehezebb lesz újra kezdeni.
2012. febr. 23. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát... talán úgy, hogy már az ismerkedési fázisban - vagyis inkább a kiválasztásnál minél több számodra fontos dologhoz ragaszkodsz.

Ha megvan a "préda", akkor meg már érdemes sokat tenni a kapcsolatért, nem pedig egy esetleges probléma esetén megfutamodni/lecserélni. (Nem tudom, h hogy van úgy amúgy.)

2012. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehet a baj, hogy csak olyan dolgokban tudok türelmes lenni, ahol a dolog kimenete csak tőlem függ. Ahol már máson is múlik a dolog vége, ott már nem tudok várni. Mert itt is én már tudom, hogy mit akarok, de a másik bármikor meggondolhatja magát, és akkor teljesen mindegy, hogy én tudtam mit akarok, ha ő nem ugyanazt akarja. Remélem érthető.
2012. febr. 23. 15:54
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:

Mert nokben ketyeg az ora h 30 eves kor elott legyen ferj es gyerek!!

Pontosan tudja ha nem hasznalja ki azt az idoszakot amikor gyakorlatilag mindenki meg van orulve erte akkor ez 30 ev utan mar keso lesz!


A tanacsom nekem is az, h fogd fel konnyedeben a dolgokat! Nem fog osszedolni a vilag ha nem o az igazi. Viszont ha erzed h nem o az, akkor lepj tovabb mert azzal csak a sajat dolgodat nehezited!

Amugy egy huszon eves srac nem gondolkodik meg csaladon meg gyerekeken. Van kivetel de baromi keves.

2012. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!