Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem szeret?! Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem szeret?! Vagy mi van most ilyenkor?

Figyelt kérdés

NEm értem..és nemtudom mit szúrtam el ennyire, hogy keresse az exe társaságát....

igen az expasija...-_-

fél éve jár velem, megvolt a szerelem, a vonzódás, elég mély érzelmekkel, mindkét részről..

az utóbbi időben keresi megint az exe társaságát..:( üzeneteket ír neki, meg beszélgetnek telefonon, és mindezt ugyebár le is tagadja...(én meg látom telefonjába, ő is lecsekkolja az enyémet, szóval ez kölcsönös)

és a barátnőm ír neki ,teáht ő kezdeményez...:(

ha rákérdezek tagad, és egyből jön a tipikus válasz ,hogy fujj sose menne vissza hozzá, meg ki nem állhatja, meg engem szeret...:/

csak azaprobléma hogy ezt egyre kevésbé hiszem el...és nemtudom mit érez, miközben, én megőrülök érte...:/


elérte, hogy megbízzak benne, elhitette velem, hogy tényleg komoly dologlehet köztünk...erre msotmeg üzizgetnek az exével..meg iylnek...

msot kérdem én, ha valaki akit te lesz*rsz, annak minek írsz, meg beszélgetsz vele?!

áhhhhh

pedig én mindent megteszek a kapcsoaltunkért ugyhiszem, jó, a szexben nem vagyok valami virtuóz, ezt érzem, de akkor miért nem mondja emg a bnőm?

meg miért tagad, meg miért miért nem tudja akkor a szemembe mondani ,hogy te, nemkellesz, nem jó veled a szex, vgay bármi.....

és az szomorít el, hogy mikozben én őszintén szeretem, ő vagy nemszeret engem, vagy szeret, de mégis az exe után vágyódik...nemtudom de nem bírom így..:(((


22/F


2012. febr. 23. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal (tudom, hogy nem) velem szinte pont ugyanez van, csak én vagyok a lány...

Lassan megőrülök az extől... Úgy érzem ez tönkretesz mindent... :(

2012. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jakmartin válasza:
Hívd fel! Beszélj vele. kérj bocsánatot. írj neki verset, sms-t# stb.
2012. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első! sztme nemcsak 2 en vagyunk ebben az országban, csak mi ketten fogjuk fel, és/vagy vesszük komolyan.


bocsánatot?! mégis miért?! semmi rosszat nem csináltam, semmit! jó nem vagyok egy mintapasi, mert nem akarok papucs lenni, de azért szinte mindent megadok neki az én korlátaimhoz képest....

2012. febr. 23. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
hallod haver meg spóroltál volna pár karaktert ha alapból kidobod a biccset.há' milyen ember ez ? az exét keresi,dobd a csába' koppanjon a feje,te meg majd találsz valami normális csajt !
2012. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A rossz hír az, hogy nem rajtad múlik. Szóval nem te rontod el, ez a barátnőd döntése. Ha még le is tagadja, akkor az elég gáz, mert ha tiszta szándékai lennének, akkor sztem felvállalná.

A jó hír pedig, hogy vannak rajta kívül is lányok, te meg elég fiatal vagy, úgyhogy találhatsz egyet, aki legalább őszinte és becsületes.

2012. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rontottál el semmit se,mert így ahogy olvasom elég öszinte lehetsz a barátnöddel.Ahhoz,hogy ne érjen meglepetés vigyél neki virágot és sugjál valami szépen a fülébe ( nagyon szeretlek stb.),de ne csak úgy mond.Nézzél bele a szemébe és lássa rajtad az öszintét és öleld meg.Ha már ilyeneket csinál egy csaj,hogy visszavágyódik a volt pasijához,akkor már vmi nagyon nincs rendben.Nem tudi,hogy a bnöd kezdeményez vele.Lehet vmikor mostanság találkozott vele és olyanokat mondott neki az exe,amitől hanyat dobta magát.(nagyon hiányzol gyere vissza életem stb.bla bla blaaaa)És ez felkeltette az érdeklödését.A sex meg egy mellékes dolog,de az is a kapcsoalthoz tartozik.Muszály lesz belevinned egy új stilúst abba is,mert az káprásztatja el.A barátomnál is ez volt 1 éve a probléma és ez volt a kulcsa.Ha egy nő teljesen ki van elégitve az a legjobb :D miért ? Mert nincs másra SZÜKSÉGE ! Az elején kicsit huzzad el a pettingelést és simogasd.Többször öleld meg és mindig fogd a kezét és nem érhet meglepetés.Remélem tudtam segiteni.


20/F

2012. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki, hogy szereted,egyrészt másrészt pedig próbáld magadat a helyébe gondolni lehet, hogy nem tud dönteni közted és a volt barátja között mert lehet, hogy mindkettőtöket szeret. Adj neki időt. De fontos, hogy csak egy igazi van. Sok szerencsét.
2012. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!