Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jelent az valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelent az valamit ha mindig vele álmodok?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 2 hónapja járunk de én sokszor érzem azt,hogy engem szerintem nem is szeret.Azért is gondoltam már rá többször mert mindenki előtt letagadja hogy járok vele és már többen is mondták hogy szakítsak vele mert több barátnője van,de én idáig még sose hittem nekik.De ma két osztálytársam azt mondta hogy nekik azt mondta hogy ő biztos hogy NEM JÁRNA velem mert nem tetszek neki és amúgy is van barátnője..A suliban csak egy órán vagyunk együtt mert külön osztályba járunk,én nagyon szeretem..Már sokan mondták is hogy látszik hogy tényleg szeretem...Szóval ilyen a kapcsolatunk,mintha nem is járnánk,és azért álmodok vele mindig mert szakítanom kellene vele vagy ezzel azt sugallja hogy tényleg szeret és nincs más barátnője?
2012. febr. 24. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Az eszedre kéne most hallgatnod. Ha vele maradsz, nem lesz jobb.
2012. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!