Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátnőm, ha túlságosa imádom kényeztetni a nőket?

Figyelt kérdés

Hehe, tudom vicces, de picit túlzottan is szeretnék gyengéd lenni a barátnőmmel, szeretek vele "babázni" :D simogatni, megfésülni a haját, tusfürdővel lágyan letusolni a zuhany alatt:D megetetni, húh az tökre felizgat, 1-1 szőlőfürtöt a szájába adni:D szeretnék neki sok örömet okozni, kényeztetni:D


ez gondolom gáz xD esélytelen vagyok párkapcsolatra? :D


2012. febr. 25. 18:56
 1/5 anonim válasza:
100%
ez nagyon cukimuki, ha partner benne a lány jó kis szerepjáték, persze a nap 24 órájában engem mrhára idegesítene, ha a palim barbienek néne, de egy szexet bevállalnék
2012. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
ez de betegXD
2012. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sülj gyereket,akarom mondani csinálj:D

Egyébként ez tök aranyos,szerintem rengeteg csaj örül neki.

2012. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt imádom. :)
2012. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fajin ember lehetsz.

Szerintem sok lány vágyik ilyen pasira.

Az én párom is ilyen és megőrülök érte :)

2012. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!