Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek a rapper stílusú fiukat?

Figyelt kérdés

Nem magyar rappet hallgatok hanem igazi amerikai rappet ! Sokan elítélnek engem és a baráti társaságomat ,mondjuk ezt meglehet érteni mikor üvöltetjük Nas-t vagy 2pac-ot a kocsiban .Na szóval úgyis öltözködök ,de csak úgy mértékkel ,sapkát hordok , de ilyen fuxot meg 2XL-es felsőt sem... stb . kicsit lezserebben öltözködök,de a gatya nem lóg annyira ,hogy feltűnjön .

Ja és nem focizunk hanem kosarazunk ,kicsi korunk óta !!bulizni nem szoktunk menni vagyis én nem sűrűn,de nem a zene miatt. A haverokkal a hobbink a kosárlabda és a horgászat . Lányok nektek bejön az ilyen stílusú srácok ?

17,5/F


2012. febr. 25. 19:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
sem helyett nem **
2012. febr. 25. 19:24
 2/25 A kérdező kommentje:
2012. febr. 25. 19:25
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
Nektek tetszenek a rapper stílusú fiukat fail
2012. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell a sok amerikai k*csögöt utánozni ahelyett, hogy saját egyéniséged lenne? Gáz. Bár igazából inkább azért sajnálom a fajtádat, mert fogalmad sincs róla, hogy mi is az a zene, és mire jó.
2012. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

jól van ,de attól értheted nem ?

ilyeneken ne akadj már ki ..

nem vettem észre . bocs :SS

2012. febr. 25. 19:27
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Feka rapnél nincs is jobb:DNem mondom hogy kifejezetten ez a stílus vonz,de ugyanakkor ha megszeret majd valaki,tudnod kell hogy nem ezért fog szeretni.Ez másodlagos,de semmiképp nem hátrány.Amúgy meg ha stílusosan öltözködsz,az csakis kizárólag pluszpont a lányoknál.
2012. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Engem ez a műfaj fogott meg !

mi az h a fajtádat ? Nem divatból hallgatok ilyet , mondjuk lehet h te nem érted ,hogy mi a mondanivalója ..

2012. febr. 25. 19:28
 8/25 A kérdező kommentje:

19:27

kösz az értelmes választ :)

2012. febr. 25. 19:29
 9/25 anonim válasza:
100%
Hát számomra nem az a lényeg,hogy mit hallgat vagy hogy hogyan öltözik,szerintem a természete a lényeg:DD
2012. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem csak az az értelmes válasz, amivel egyetértesz. Egyébként épp arra utalt, hogy ha stílusosan öltözködsz, akkor bejöhetsz a lányoknak. Ha lóg a seggeden a nadrág, az nem stílusos. Az öltöny igen.
2012. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!