Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak velem van, hogy ráírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van, hogy ráírok egy lányra egy párkereső oldalon és egyik sem reagál/válaszol semmit? Nem vagyok egy szépség . Inkább átlagos.20/F

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor örülj, bratyómra meg ráírnak a 40 éves kiélt rusnya qrvák meg a dagattak, az jobb? :D
2012. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok hasznos választ adni, nem vagyok fent egy társkereső oldalon sem. Személy szerint én a személyes ismerkedést preferálom. /L
2012. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most minek írjon vissza, ha nem jössz be neki..
2012. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csajozz itt XD
2012. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fennt ilyen oldalon, de gondolom, ha olyan írna, aki nem tetszik, akkor nem hiszem, hogy visszaírnék.

Talán azzal van a baj, amit írsz, mit írsz nekik általában?

2012. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Általában köszönök és megírom hogy szimpatikus és hogy lenne-e kedve beszélgetni.
2012. febr. 25. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem lenne.. :D
2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj: nekem sem válaszolt szinte senki soha. Igaz, nem is írtam túl sok lánynak, mert hülyeségnek tartom, mikor valaki ír egy sablonlevelet, és azt küldözgeti fűnek-fának, nap tíz-húsz alkalommal. Az elég komolytalan. Mondjuk a társkereső oldalak maguk is komolytalanok, mert egy csomóan csak azért vannak fenn, hogy flörtölgessenek a párjuk háta mögött, meg visszajelzéseket kapjanak, hogy milyen jó nők is ők. Elég sz@r érzés tud lenni, ha nem írnak, megértelek. De ne magadban keresd a hibát. Vedd félvállról! Aztán ha valaki mégis ír, annál jobb.
2012. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
unalmas leveleket írsz, címnek is érdekesnek kell lennie, én ezt hallottam
2012. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rossz helyen próbálkozol.


Társkereső site-on tömegével kell halászni. Ne csak egy-egynek írogass, írj kétszáznak. Nem viccelek, tényleg megér egy délelőttöt.


Szóval ha elment a levél kétszáznak, válaszoltak tízen, akkor már ezzel a tízzel elkezdhetsz egyszerre játszani. Egy részük eljut randiig, egy részük nem.


Randizz mindegyikkel.


Ha szerencséd van, lesz olyan, aki második randit is akar. Aki másodikat is akar, onnantól már inkább rajtad áll a dolog.


randivonal.hu elég jó, igaz, fizetős. Na de pont azért. Nincs sok kamu.

2012. máj. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!