Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy srácnak 25 évesen csak 1 kapcsolata volt, ezt a lányok is tudják, és ezért nem akarnak vele összejönni, sem ismerkedni, mert elkönyvelik lúzernek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ti mit tennétek (fiú / lány helyében)?
2012. febr. 26. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nem a munkaerőpiac, ahol nem vesznek fel, ha nincs munkatapasztalatod... :S
2012. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján elítélni vkit hülyeség. Mért lúzer az, aki nem találta meg még a szerelmet? Csak nincs szerencséje. Engem egyáltalán nem érdekelne ez, azok a lányok, akik ez alapján döntenek idióták.
2012. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem mintha nem próbálkoztam volna, vagy ilyenek.

Amúgy baromi sok ismerősöm van, aki lány, meg ha valakivel mégis megismerkedem, rögtön benyögi, hogy "csak barát".

2012. febr. 26. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek. A fogalmazást.
2012. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor érthetően:


25 éves srác. 1 kapcsolata volt csak. Ezt a lányok nagy része tudja azon a környéken, ahol él. Elkönyvelik lúzernek, és egyik sem akar kapcsolatot vele.

Hogyan lehetne tenni ez ellen?

2012. febr. 26. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Máshol kell keresgélnie.
2012. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te szeretnél bármit ilyen lánykáktól??
2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez b*romság! Nem a lányok könyvelnek el lúzernek, hanem te gondolod ezt saját magadról.

Mert azt látod a környezetedben meg a tv-ben, újságokban, hogy nem ember akinek 18 éves korára nem volt legalább 30 csajjal kapcsolata.

Kétlem, hogy vesztesnek könyvelnének el a lányok. Inkább légy büszke magadra, hogy volt egy normális kapcsolatod, és nem dugtál jobbra balra! Ha önbizalmat és magabiztosságot árasztasz akkor a nők észre fognak venni. Különben meg senki homlokára sincs ráírva, hogy hány kapcsolata volt eddig.

2012. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 asdface ***** válasza:

Én 24 vagyok,eddig egy fél éves kapcsolatom volt.

Most azért nincs bnőm,mert kb 3 db lány ismerősöm van,akiket látok 1 héten 1x (ezt rendszeresnek gondolom). Vannak viszont az idegen lányok,akiknek sokszor látom a vonzalmat a szemében/viselkedésében és mikor rá kérdeznek van-e vkim,akkor soha nem kertelek,mert én büszke vagyok arra,hogy van önkontrolom.

Most lehet sokan kiröhögnek,de minden fiú egy szűz lányt akar feleségnek és nem egy jól bejáratot benzintyúkut.

Ilyenek a régi vágásúak,legalábbis szerintem.

24/f

2012. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Megpróbálok én is magabiztos lenni, az ilyen csajokra meg tenni nagy ívben. ;)
2012. febr. 27. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!