Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neeee! Nem tetszem a fiúknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neeee! Nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés
Na szóval! Tizenhat éves leszek idén, még nem volt fiúm, de már nagyon szeretném hogy legyen! Nem tudom miért de a fiúk akik tetszenek maximum csak haverként néznek rám. Megjelenésem: szőke vállig érő hullámos haj, élénk, világoskék szemek. Hálisten nagyon vékony vagyok, de picuri melleim vannak, és a fenekem se tuti. Van egy fiú a suliban ( nem ismerem) aki Paris Hiltonhoz hasonlít ha meglát. Szóval csúnya is vagyok??? A fiúk meg rám se hederítenek. Általában kissé kihívóan öltözöm de meg se néznek. Csak a pedofilok. Van olyan fiú akibe belezúgtam de már pár napja csak kényszerből köszön. Mi van már?
2012. febr. 26. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezzel a leírással nem mentünk sokra.

ezt nem tom megválaszolni. lehet h már túl vékony vagy, vagy az arcoddal van valami, vagy nem jó a feneked vagy csak simán az összképpel van a gond.

de ezt így tényleg nem lehet megmondani.

(am lehet h csak te nem veszed észre h megnéznek)

2012. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na tegyél csak egy képet ,vagy küldjél privátba,:-)
2012. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15 évesen ez a legnagyobb bajod? 20 évesen megérteném.
2012. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja nekem is küldhetsz nyugottan!
2012. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tegyél ki képet, megnézzük.
2012. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Küldenék csak mobilról vagyok. Tudom hogy korai, de már kész vagyok rá!
2012. febr. 26. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:

képet én is elfogadnék:d:DDD:dddDD:


*első voltam.

2012. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
így nem annyira, de képről meg tudnám mondani
2012. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezer meg egy oka lehet...Egy kép tényleg sokat segítene.
2012. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nan akinek kell kép az írjon profit megmondom a nevemet, meg lehet nézni facebookon ;) pusziii
2012. febr. 27. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!