Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltoztattak a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztattak a nők hogy jöhetek ki ebből?

Figyelt kérdés

Én alapjába véve egy kedves rendes srác vagyok/voltam. Régebben sokat jártam szórakozóhelyekre és állandóan letarháltak a csajok piára cigire. Én meg jó fej voltam és adtam mindíg.

Ez odáig fajult hogy 2 jó szót se kaptam már érte ha adtam valamimből.

Mostanra úgy eltorzult a személyiségem hogy hiába jön oda hozzám bármilyen szép csaj bármit kér durván elhajtom. De tényleg durván nagyon csúnya szavakat használok.

És az a baj hogy néha már észre se veszem. Két mondat között egy ,takarodj a sörömtől vagy álbaverlek mondat az az alaphang számomra a csajokkal is.

Engem arra tanítottak hogy tiszteljem a nőket!

Tisztelném is csak ilyeneken mit tiszteljek akik pitiznk egy kör piáért és eltűnnek az éjszakában?

Persze ebből mindíg a balhé van általában mer a nő árulkodik egy hímpéldánynak ,hogy az megnehezítse életem. Néha ez sikerül nekik de nem jellemző.

És ez mind azért ,mert nem adok a piámból se a cigimből.


Mit gondoltok erről amit most elmondtam?


2012. febr. 27. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hogy rossz helyre jársz szórakozni és könnyen befolyásol mások viselkedése. ha labilis vagy érzelmileg, kerüld a rossz társaságokat. én is ilyen vagyok, nem járok ilyen helyekre bulizni, sőt sehova se járok bulizni, mert nagyonjol tudom hogy kiforditana önmagamból az ott lévő kulturálatlan viselkedés és nem akarok hozzájuk hasonlitani. keressetek más helyet ahol nem ilyen tarhálós ribik vannak hanem normalis emberek.
2012. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem értelek. Miért bánsz ilyen durván a nőkkel? Odamegy hozzád tarhálni cigire, piára adj neki. De előtte egyeztesd le vele, hogy ez mit ér meg neki? Pl kapsz cigit de mutasd a cicid stb vicces dolgokkal le tudod szerelni az ilyeneket.

Plusz menj olyan helyre bulizni, ahol normálisabb emberek vannak. Barátkozz össze olyan sráccal aki Don Huan és majd megtanít a trükkökre. Lesz nőd és nem leszel ilyen frusztrált.

2012. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem még sosem kértek cigit. Nem is tudnék adni, de cigire pénzt sem adnék. Más helyre kellene járnod.
2012. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Valószínűleg csak pár nő ilyen, te pedig ki vagy hegyezve rá. A másik meg az, hogy senki sem kényszerített arra, hogy adjál, ha te úgy döntöttél, hogy adsz az a 'te bajod'. Senki sem mondta, hogy 'fizet' érte bármivel is, nem? Nem olyan helyeken kéne ismerkedni ahol csak inni meg piálni lehet. Butaság olyan kijelenteni, hogy pár nő meg pár rossz élmény megváltoztatott és más tehet róla. Ilyen formán már az egész világlelkisérült lenne.
2012. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas lúzer vagy.
2012. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rossz helyekre jársz. Legközelebb, ha valaki kér valamit, próbálj észnél lenni, és ha visszautasítod is, próbált finomabban tenni.

Egyébként én is ilyen vagyok, hajlamos vagyok a bunkóságra. Nagy önuralom kell ahhoz, hogy ezen változtass.

2012. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ott van tessék!

Erről beszélek pont..

Én vagyok a szánalmas lúzer?!

Szakadjál meg te aljadék! Hogy vert volna apád a falhoz inkább mikor megszülettél. Szebb szavakat azért nem írok neked mert a rendszer nem engedi.

2012. febr. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!