Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta legjobb barátok voltunk egy fiúval. Tavaly végre bevallottuk egymásnak hogy ez jóval több mint barátság és összejöttünk. Fél évig voltunk együtt, a kapcsolatnak szomorú vége lett, ez főképp az én hibám volt. Azóta találkozgatok fiúkkal de egyszerűen képtelen vagyok kiverni ez a fiút a fejemből.. A legjobb barátom volt, igazi lelki társak voltunk. A mai napig csak rá kell néznem és rögtön tudom, hogy mit gondol. Nemrégiben elkezdtem találkozgatni egy nagyon kedves, aranyos fiúval de az első szerelmemet képtelen vagyok kiverni a fejemből.. még mindig szeretem pedig már majdnem egy év eltelt azóta hogy szakítottunk. Ti mit tennétek a helyemben? Egyébként a fiú, akivel fél évig jártam haragszik rám, ugyanis szerinte megváltoztam és kifejezettem ellenszenves lett velem szemben. Én vetettem véget a kapcsolatunknak annak idején, úgy éreztem hogy elvesztegetném a fiatal éveimet azzal hogyha tovább vele maradok. Amíg jártunk minden nap találkoztunk és teljesen oda voltunk egymásért.. Ti mit tennétek? Hogyan tudnám végre elfelejteni? 17L (Bocsi a hosszú magyarázatért)
2012. febr. 27. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kellene el felejtened az első szerelmedet?

Inkább azt akartad kérdezni,hogy mit tegyél a fájdalom ellen?

semmit,majd csökken idővel,

Lehet hogy barátként müködött,de ugy látszik partnerként nem azt kaptátok egymástól amit vártatok,nem a valóság fáj neked,csak az álom ami nem valósult meg,de az álmot te épitetted fel,ha tudatósul benned hogy csak hamis ideát vártál,nem fog már fájni.Elvesztegetnéd az éveidet??ezek a te soraid..nem is szeretted ha igy éreztél? itt látszik hogy elképzeltél róla olyat is,amivel ö nem rendelkezik,és ezért te nem vesztegeted rá az éveidet,látod...csak az álmaid fájnak...

2012. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!