Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja nem tudom feldolgozni, hogy elhagysz, bele fogok halni, az komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ritkán, előfordulhat, de nem nagy rá az esély..
2012. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivják érzelmi zsarolásnak.
2012. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen érzelmi zsarolás és ez gusztustalan. Nem tudom az ilyen mit remél a kapcsolat folytatásától, milyen lesz, ha így kellett visszakönyörögnie magát. Ismerek ilyet és ijesztő, amikor álszent módon feketével bekeretezett fotókat küldözget magáról, amin éppen integet szomorú arccal... ebbe emberek mehetnek tönkre, de nem az, aki ezzel fenyegetőzik. Beteges, de sosem tudni, hogy ki mennyire gondolja komolyan, sajnos :-( éppen ezért sokszor célt érhetnek vele, mert ki meri azt felvállalni, hogy az ő lelkén száradjon valakinek a halála. Egyébként a legtöbbször üres fenyegetőzésnek tartom...
2012. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van olyan igen,van aki annyira szereti a másikat hogy neki ő jelentette az életet.ezt hívják igaz szerelemnek,azért hal bele mert nem tudja elfogadni a veszteséget és valamilyen uton módon bele hajszolja magát,figyelmetlen,elkezd inni,drohozni stb stb,sok oka lehet hogy aztán a végén meg hal,sokan nem gondolják komolan ezt a kijelentést hogy bele fogok halni,de sok ilyen van aki bele is hal sajnos..
2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen sokan mondják azt látom hogy érzelmi zsarolás de sok hős szerelmes meghalt már és nem azért mert érzelmileg zsarolta hanem azért mert aztán tényleg meghalt,sok ember nem tudja milyen kötődni igazán valakihez és mi az hogy mélyen szeretni valakit.ajánlom mindenki figyelmébe a szerelmünk lapjai című filmet.
2012. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3. nem értem mi gusztus van abban hogy vki annyira szeret egy embert hogy nélküle semmibe veszi a saját életét.Akkor lesz ez gusztustalan ha nem magában szenved hanem zaklatja azt az illetőt ... -.-"
2012. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én sem magára az érzésre gondoltam, hanem amit lentebb is írtam, hogy miket tesz ennek kifejezésére, mivel zsarol... az a gusztustalan, valakinek így megkeseríteni az életét. De még biztosan nem voltál ilyen helyzetben és kívánom, hogy soha ne is legyél!
2012. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tudod kérdező vannak olyan mély érzések amiket nem mindenki tapasztal meg és nem mindenki érzi ugyan olyan intenzíven ezt az érzést hogy valakihez tartozni,valaki nagyon komolyan veszi a másikat és szinte ő a másik fele és az élete,igen sokaknak ez érzelmi zsarolásnak jön le és annak gondolják,de van aki tényleg így érzi.engem is el akart hagyni a barátnőm,volt pár barátnőm előtte,volt aki meg is csalt de nem érdekelt a dolog,de a mostani barátnőm valahogy más mint a többi,amikor azt mondta hogy el hagy,egy világ omlott össze bennem,hányingerem lett,szédültem,majdnem elájultam,a lelkemet mintha megtiposták volna,kiszált belőlem minden élet.én nem zsarolásként mondtam ezt neki,de amikor ezt mondtam neki akkor tényleg úgy éreztem hogy nélküle meg fogok halni és semmi zsarolás és sajnálkozás nem volt benne,egyszerüen szeretem ő az életem ő tőle van jó kedvem,ha rossz kedvem van felvidít,nem tudom ezt így elmagyarázni,de úgy érzem ha ő nem lenne,akkor nem érne semmit az életem..
2012. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hány éves a kérdező? És a másik fél mennyi idős?
2012. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 17:46


Innen látni hogy nem voltál még igazán szerelmes valakibe és nem utasítottak vissza,a legtöbb ember ilyenkor azt érzi hogy meghalt ott bent valami.maximum nem mondja mindenki,de ilyenkor a legtöbb ember legszívesebben meghalna...

2012. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!