Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért alakult így--->Lehet még esélyem a volt barátnőmnél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szoktam látni itt az oldalon tök normális és sokatmondó hozzászólásokat/tanácsokat és elsősorban "tőletek" várnék valami tanácsot :)

Szóval, a volt barátnőmmel másfél évig voltunk együtt és körülbelül 10 hónapja szakítottunk, vagyis én szakítottam vele...Mindkettőnknek ez volt az első komolyabb kapcsolata és mondhatni mindkettőnknek ez volt az első szerelem. Nagyon szerettük egymást, de összességében nehéz volt a kapcsolatunk egyrészről mert távkapcsolatban éltünk másrészről pedig keveset tudtunk igazán kettesben lenni. Én mikor szakítottam vele úgy éreztem h szükségem van a szabadságra és olyan érzésem is volt, hogy már nem szeretem...utána eltelt fél év és szép fokozatosan rá kellett döbbennem, h nem nagyon tudok élni nélküle...kezdetben még mondhatni jó volt a szabadság érzése de már akkor is hiányzott és ahogy teltek a hetek és ismertem meg más lányokat rájöttem h mindenkiben őt keresem és ezért nem is tudtam kialakítani mással kapcsolatot (lelkileg nem ment, pedig akárhányszor megyek bulizni vagy társaságba mindig adott a dolog az ismerkedésre és szerencsére ez elég könnyen megy, de utána valami megszólal bennem és lehet ez a lány szép vagy okos vagy akármi nem érdekel).

Fél év után megkerestem (sajnos csak email formájába tudtam), hogy szeretnék találkozni vele, mert hiányzik...de hallani se akart róla...utána leveleztünk és néha beszéltünk chaten és egyszer össze is futottunk véletlenül. -->és szép lassan eltelt 4 hónap. A jelenlegi állás szerint amit letudok szűrni az az h még mindig nem tudott nekem megbocsájtani(amit valamilyen szinten megértek, mert elég nagy fájdalmat okoztam neki) és egyszerűen még abba se megy bele ha csak egy rövid időre is de találkozzunk. Miután azt mondta, hogy már csak barátként tudna rám tekinteni (tudom h mindenki ilyen helyzetben ezt érzi-de mikor beszéltünk én nem ezt éreztem rajta) és akkor azt írtam neki h többet nem fogom keresni (mást nem tudtam csinálni). Nem tudom mit tudnék tenni ebben a helyzetben, (igazából zaklatni se szeretném)-->igen a szimpla válasz próbáljak meg túllépni rajta, ismerkedjek, járjak el haverokkal stb stb de egyik se működik, egyszerűen szeretem...és rengetegszer megbántam h elhagytam de sajnos már nem tudom visszacsinálni...Ha tényleg szeretett akkor szerintetek megtud nekem bocséjtani és újra lehet ezt még kezdeni? (ami még kimaradt:h azóta neki sincs barátja és már nem is lakunk oylan messze egymástól, mindketten elmúltunk már 20 évesek és ő olyan időszakában van amit nekem is írt h élvezi a szabadságot)

Nagyjából azt hiszem ennyi lenne és előre is köszönöm a normális hozzászólásokat!



2012. febr. 27. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak ennyi jutott eszembe:

[link]


Nagyot hibáztál,amikor elküldted.Jól tetted,hogy megkerested,de ez már veszett fejsze jele.

Ne keresd többé,nem kíváncsi rád,tehát nincs értelme.


A szenvedés csak rajtad áll.Minden fejben dől el,csak el kéne határoznod,hogy új életet kezdesz:Nem gondolsz arra a lányra,csak egy távoli ismerőként a múltból;többet mosolyogsz;barátkozol lányokkal;1X-3X be is rúghatsz-hátha így rányomulsz valakire és legalább egy szép estét eltöltötök.


http://www.youtube.com/watch?v=BFNvNB_f8Kw


Meg fogod majd találni,aki tényleg hozzád illik.


Sok sikert,csak pozitívan :)

2012. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs esélyed semmi főleg mivel te dobtad
2012. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezzel a veszett fejsze nyelés hasonlattal én is egyet értek, mert sajna sok mindent már nem tudok tenni. A képet pont egy hete láttam:D a szám meg ütős:P

Az ismerkedéssel nincs semmi gond, csak egyszerűen nem érdekel más...am a bulizós részen már túl vagyok nem sokat használt--egyébként tudom én is hogy elfog múlni, csak sajnos ebben az állapotban egyrészt ebbe nem tudok belegondolni, másrészt meg sajnos mindig ott van az az illúzió h: remény remény---egyébként amikor azt írtam, hogy értelmes hozzászólás: pont ilyenre gondoltam :)de sajnos a másodikba se tudok belekötni a mondanivalóját illetően...

2012. febr. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!