Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedtél meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtél meg a barátnőddel/barátoddal?

Figyelt kérdés

A legeleje érdekelne az első randiig részletesen, ha lehet.

Köszönöm!


2012. febr. 27. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egy általános iskolába jártunk, de akkor nem igazán vettük egymást figyelembe.

azóta már eltelt 1-2 év. 8 hónapja rámirt 'fészbukon', és ott ismerkedtünk meg. Rákérdezett, hogy nem találkoznék-e vele. Megvolt az első találka. utána a második, és a harmadik is. és összejöttünk. Azóta együtt vagyunk! :)

2012. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Céges évzáró bulin mellém ült. Utólag bevallotta, hogy már régen figyelgetett, csak nem talált alkalmat rá, hogy szóba elegyedjünk. Mikor mellém ült elkezdett a hobbijairól beszélni, amikkel felkeltette az érdeklődésemet. Aztán rólam is kérdezgetett, később a kedvenc könyveinkről beszélgettünk, mindketten megígértük a másiknak, hogy majd kölcsönadjuk a kedvencünket a másiknak. Aztán órák múlva, mikor hazaindultam, el akart kísérni, de nem engedtem, mert akkorra már elég sok unikumot ivott, és féltem, hogy nem úgy fog viselkedni, mint józanul viselkedne. Eltelt 2-3 hét, nem is találkoztunk, mindketten azt vártuk magunkban, hogy először a másik jelentkezzen a megígért könyvvel. Aztán ő törte meg a jeget, behozta nekem a munkahelyre a könyvet, ekkor én is odaadtam neki. Mikor kiolvasta, azt mondta, hogy szeretne eljönni hozzám, hogy választhasson még magának olvasni valót. Utána engem is elhívott, hogy én is választhassak. Közben mindig nagyon jókat tudtunk beszélgetni egymással, és egyszer csak mondta, hogy különös hatással vagyok rá ...
2012. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyenre gondolta, mint a második.
2012. febr. 27. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én történetem elég tündérmesés :) Kicsivel több, mint fél éve ismerkedtünk meg. Én már akkor is színésznő akartam lenni, rendszeresen jártam az színházba. Édesanyám egy a színház melletti kávézóban dolgozott. Átjárkált mindenféle színházas, díszletes, világosító, jelmeztervező, színpadmester, ügyelő, színészek. Remek kis baráti kör alakult ki, s mivel érettebb voltam, vagyok a koromnál(18 voltam akkor, már 19), velem is jól kijöttek a 25-30, de még 40-50 évesek is. Kezdetben szereztek ingyen jegyeket. Az egyik előadáson figyeltem fel rá. Nem tudtam, ki ő, de egyből megfogott. Fehér szmoking, kócos, középhosszú barna haj, belepirulós mosoly, édes, gyerekes hang, flegma játék... Nem tartott sokáig kideríteni a nevét, de ennyiben maradt a dolog, főleg, mert 29 volt akkor( most 30 már) Viszont a munkásságába beleástam magam, kiderült, hogy rengeteg jó darabban játszik, láttam már évekkel azelőtt is, iszonyat tehetséges. Mondhatni rajongója lettem. Egyre jobban összejöttünk a színházas bandával, elkezdtünk a művészbejárón közlekedni, színészbüfében lődörögni a felvonások közti szünetekben. A srácok közül mindenki tudta, hogy oda vagyok érte, persze, csak színészileg, a teljes sztorit nem teregettem ki. A következő premierjére is kaptam jegyet. A szünetben lementünk a színészbüfébe, mire odaértem, ő már ott ült. Nagyon meglepődtem. Hihetetlen kedves volt, köszönt, beszélgetést kezdeményezett, bár 3-4 mondatnál többet nem váltottunk akkor, nagyon fáradt volt. Néhány héttel később ismét premierje volt. Ismét ott voltam. A színpadmester nagyon kedvel, így kb. 5 perccel a bemutató előtt felmehettem a színpadra, kipróbálhattam a díszletet. Ismét belé botlottam. Meglepetésemre, tudta, hogy ott leszek, mint kiderült, a srácok már meséltek rólam, tudta, hogy a múltkori lány vagyok. Következő meglepetés: a darab úgy volt felépítve, hogy az ő karaktere kb. 20-30 percet kint töltött a nézőközönség soraiban egy pótszéken. Az én kedves kis barátom pont oda kért nekem jegyet, mellé. Nagyon meglepődtem. A szünetben összefutottunk, ismét leszólított, megjegyezte, hogy mellettem ül. Én idiótán vigyorogtam, annyit mondtam, hogy látom. Totál égés, vöröslő fejjel vonultam el. A darab végén összejövetel volt, beszédek, koccintás, eszem-iszom. Ott odamentem hozzá gratulálni a teljesítményéért. Nagyon aranyos volt, nem győzött hálálkodni, kaptam puszit, stb. Az este folyamán rengeteget beszéltünk, de sajnos úgy jött ki a lépés, hogy nem tudtam elköszönni tőle. Aztán hetekig nem is találkozunk, mindig elkerültük egymást. Nagyon rosszul éreztem magam. Egyszer épp léptem ki az ajtón, mikor szó szerint belé botlottam. Úgy tűnt, örül nekem. Nem győztem elnézést kérni, bizonygatni, hogy nem bunkóságból mentem el köszönés nélkül, hanem mert rosszul lettem, úgy kísértek haza. Nem mondott semmit, így elköszöntem, indultam volna el, de utánam szólt, hogy sietek-e, nem mennék-e vissza vele egy kávéra? Igent mondtam. Ismét rengeteget beszélgettünk a próbájáig, majd elkérte a telefonszámom. Egy hétig nem hívott, kétségbeesés, stb. Majd megtört a jég, csörgött a telefon. Kiderült, hogy elkezdődtek az előadásai más városokban is, így kevés ideje van, nem is volt az én városomban azóta, hogy utoljára találkoztunk (amúgy pesti, de jelenleg is 3 városban játszik). Mikor legközelebb jött, ismét találkoztunk, és következőleg is... meg azután is :) Séták, kávézások, idegenvezetés, ebédek, majd az első csók az egyik főtéri szökőkút előtti padon. :)Szép lassan alakult minden, 2 hónap volt az ismerkedős fázis, most leszünk 4 hónaposak. Nagyon szeretem, ő az életem, iszonyatosan büszke vagyok rá! A korkülönbséggel semmi probléma, én érettebb vagyok a koromnál, ő pedig amolyan gyereklelkű, bolondos, kissé link srác. Tökéletesen egy hullámhosszon vagyunk, remélem, így is marad! Köszi, ha elolvastátok, bocsi, hogy hosszú lett. :)

19L 30F

2012. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még-még-még!!! :D
2012. febr. 28. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Zpben ismerkedtünk meg, a barátom verziója szerint én voltam az egyetlen ember a zpben aki még nála is részegebb volt. :P a barátnőmmel voltunk ott ketten, és akkoriban nagy mániánk volt a vízipipázás. a barátom haveri társaságánál pedig volt egy vízipipa, így odaültünk melléjük. a barátom mellé sikerült leülnöm, aki elkezdett velem beszélgetni. bevallom, nem nagyon emlékszem arra hogy miket beszélgettünk, viszont arra másnap is emlékeztem hogy elkérte a számomat. nem voltak nagy reményeim, úgy voltam vele, hogy úgysem fog felhívni, nem is emlékeztem rá rendesen, úgyhogy le is akartam rázni, ha felhív akkor is. viszont amikor hívott akkor valahogy annyira szimpatikus volt a hangja hogy mégis belegyeztem hogy találkozzunk. A Zpbe beszéltük meg újra, hogy találkozunk, utána meg rá pár nappal össze is jöttünk. :D mondjuk azt nehezen tudom elhinni hogy sikerült egy hozzám teljesen hasonló emberbe úgy belefutnom hogy teljesen részeg voltam... :P

ez 1,5 éve volt, azóta is együtt vagyunk. :P

20/l

2012. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!