Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinaltam en ezt vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinaltam en ezt vele? Nem erdemelte meg.

Figyelt kérdés

A tegnap volt a szulinapom es a baratom a sajat lakasat be rendezte egy szep romantikus estere (egyedul lakik es meg nem koltoztunk ossze) Rendelt egy kis tortat, a haloba az agyat feldiszitette szirmokkal es korbehintette az agyat vele, a furdobe pedig gyertyakat helyezett el es habos furdo keszult volna, az asztal is szepen volt megrendezve, eddig szep es jo de en h mit csinaltam vele azt nagyon megbantam soha nem fogom elfelejteni. Felhivott hozza es mondta h vigyek egy uveg a legfinomabb bort az lesz az en ajandekom tole, erre fel en csinaltam egy kis veszekedest h mit kepzel en vegyek meg az ajandekot magamnak, megnyugtatott es felmentem s oda nyomtam neki a bort a kezebe, amikor meglattam mindent amivel keszult akkor megjegyeztem neki "h majd en kell feltakaritsam masnap ezeket a dolgokat" ezt is lenyelte rosszul esett neki, majd amiutan vacsiztunk azt mondtam h ne csinaljunk semmit uljunk le tevezni ezek utan fogta magat es ott hagyott egyedul a lakasba , elment otthonrol en vartam ejjel 12 ig nem jott haza majd en haza mentem, s kozben hivogattam de ki volt kapcsolva a teloja s amikor szolt a telefon akkor kinyomta nem tudok azota vele beszelni s a lakasan sem lattak a mai nap tenyleg ennyire megbantottam? Vissza akarom kapni de hogyan ha nem tudok vele beszelni, 20 eves vagyok s a baratom 24


kerlek segitsetek :)


koszonom elore a valaszokat


2009. jún. 7. 17:45
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
97%
hát ez elég bunkóság volt tőled, hogy ő kedveskedni akart, te meg.. még az elején az hogy te vedd meg a bort az igen kicsit fura, ezen énis csodálkoztam volna, de a többi.. hát valahogy meg kell keresned és bocsánatot kérni tőle, de ne vedd biztosra, hogy megfogja bocsátani. énsem tudom, hogy mit tennék.
2009. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
96%
ja előző vagyok, és hogy a kérdésedre is válaszoljak: nemtudom miért csináltad, talán nyűgös votlál?? más tippem nincs..
2009. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

miért volál amugy ilyen? alapból voltak gondjaitok, vagy rossz napod volt? én szerintem egy-két napra eltünnék a legjobb esetben is egy ilyen után.. ha ez volt az első eset.

ha lehet azért beszélj vele.. (pl: nagyon szar napod volt nem akartad megbántani...)

2009. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azért csináltad, mert egy beképzelt önző liba vagy. ha szereted,nem mondtál volna ilyet neki.Én bíztosan otthagynálak ezután.
2009. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
hát én szerintem nem is haragudj,de nem bocsátanék meg neked....am megértelek,mert nekem is vannak olyan napjaim,h nem ismerek magamra,szinte nem is én vagyok.....remélem kibékültök...:)
2009. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
91%
Hát megérdemelnéd hogy szakítson veled...Remélem nem ezt teszi mert jobbat érdemel nálad... Bocs
2009. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Hét tény h tahó voltál:SÉn is az szoktam lenni,hasonlóan viselkedem ha már nem akarok az illetővel lenni,olyankor jön egy nagy inger h tahó legyek:S
2009. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
Rám emlékeztetsz :S ... van h énis ilyen hülye vagyok , annyi különbséggel h én "nem engedtem" volna neki h elmenjen .xal ilyenkor belátom magamban h paraszt vagyok és utána megyek .Mért hagytad elmenni ???? :O mértnem rohantál utána és kértél bocsánatot ezerszer ??? hát nemtom mit csinálj ..:S ezt elbasssztas naon :s
2009. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem nagyon durva!A boros részt még megértem hogy kiakadsz de miután felmész olyat vágni a fejéhez hogy neked kell feltakarítani és ezt gondolom elég bunkó stíluba!Én is veszekedtem már a barátommal mielött megtudtam hogy valami szép dologra készül de amint megláttam hogy mit tervezett rögtön bocsánatot kértem, hiszen miattam csinálta!És szerintem a barátod nem jókedvéből készült vacsival meg tortával meg még azzal a sokmindennel amit elsoroltál hanem azért mert szeret és fontos vagy neki!Akármilyen nyügi az ember akkor sem szabad így viselkedni!Ha igazán szereted akkor megláttad volna az igyekezetét!!!Meg ha jól olvastam megkajáltatok!El nem hiszem hogy amíg kajáltatok nem tudtál volna lenyugodni ez azért nagyon durva....Jobb lenne ha végiggondolnád hogy megérdemelsz-e egyáltalán ilyen srácot!Mert az ilyen rendes pasi már elég ritka!Keresd meg és próbáld meg kiengeszetlni és ne csodálkozz ha makacskodik meg talán még bunkózik is mert meg lehet érteni!Ha megtudjátok beszélni akkor utána NAGYON BECSÜLD MEG MERT NEHEZEN TALÁLNÁL MÉGEGY ILYEN SRÁCOT!

Sok sikert!!

2009. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi jött rád??? Más lány a fél életét odaadná egy ilyen fiúért... az a boros dolog nekem is furcsa volt, és akkor tuti én is kicsit kiakadtam volna, de könyörgöm, legalább akkor fogtad volna be a szád, amikor megláttad, mivel készült..."h majd én kell feltakarítsam másnap ezeket a dolgokat" komolyan, te normális vagy?!

Nem való még neked ilyen érett férfi, 20 év ide vagy oda, éretlen p*csa vagy, ne haragudj...

2009. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!