Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja ezt megtenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja ezt megtenni? Vagy csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy barátnőm megkért hogy az egyik legjobb barátommal szakítsam meg a kapcsolatom (lány). meg is tettem. volt egy messzi haverja aki nyomul rá mert egyértelmü jelek vannak, megkértem h akkor szakítsa meg vele a kapcsolatot ha már én is megtettem..és tudom hogy mindig beszél vele nap mint nap és ez engem zavar.. :S

és már megint izél hogy egy másik lánnyal szakítsam meg a kapcsolatot...most mégis mit csináljak? annyiszor megkértem már hogy szarja már le azt a gyereket..de hiába :(


2012. febr. 28. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kis k*rva!
2012. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
most azt mondod hogy a csajod nem szakította meg a kapcsolatot a sráccal ahogy kérted?
2012. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt...
2012. febr. 28. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
és megkérdezted tőle hogy miért nem hajlandó ezt megtenni miután te is megtetted érte?
2012. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
megkérdeztem de azt kaptam válaszul hogy " xy nem olyan, biztos nem nyomul rám".... biztosra veszem pedig.. tanácstalan vagyok :(
2012. febr. 28. 20:11
 6/16 anonim ***** válasza:

értem. de a barátnőd nem érti hogy itt nem arról van szó hogy rányomul-e a srác vagy nem, hanem arról hogy ő is meg kellene ezt tegye érted?


szóval jogosan vagy felháborodva, és jogosan várod el a barátnődtől hogy megtegye ezt érted. mert ez természetes kellene legyen


amúgy 16/L

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát eleve ha én megcsináltam érte ..szerintem én is megérdemelném ezt. másodszor meg általában eljön ebbe a városba a gyerek és akkor a baráti körével elmennek hozzá..szóval a lány barátiaval elmennek ehhez a gyerekhez :S és kicsit belefáradtam h idegeskedjek azon hogy mikor is fog a gyerek rányomulni.. lehet bonyolultan fogalmaztam :S
2012. febr. 28. 20:28
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor most már tudod mi a probléma. mit fogsz tenni?
2012. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nemtudom :S azért írtam ide hogy hátha valaki tudna valami okosságot mondani :D
2012. febr. 28. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyi ideje jársz a barátnőddel?
2012. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!