Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar pontosan ezzel kifejezni az a srac aki ezt mondja: 'vonzodom hozzad, de te jobbat erdemelsz'?

Figyelt kérdés
ezt egy olyan fiu mondta nekem akivel fel evig kavartam...a segitsegeteket kerem, mert nem tudom eldonteni, hogy ezzel szepen akart lerazni vagy fontos vagyok neki es tenyleg igy gondolja.koszi elore is.
2009. jún. 7. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem szépen akar lerázni, ez tipikus olyan duma, vagy hogy szexnél többet nem akar veled,

Bocsi

2009. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Fontos vagy neki, csak rettentően kishitű.

Úgy érzi, nincs egy szintben veled, te sokkal jobban nézel ki nála.

Ebből adódhat majd a féltékenység, hogy úgy érzi, simán lecserélheted őt egy másik srácra, hiszen szinte mindenki jobban néz ki nála.

2009. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem csak bátorításra van szüksége:)

Ezt általában akkor mondom én, ha nagyon szeretném a másikat, de kevésnek érzem magam hozzá...

-ReapeR-23/F

2009. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak bátorításra vágyik... Én is mondhatnám ezt a bnőmnek, mert nagyon jól néz ki, szép a szeme, alakja, mindene, és ezt rengetegen mondták már... Sokan próbálkoznak is nála de mindig hárít, mert szeret, és neki nem kell más! Rossz érzés, hogy sokkal jobban néz ki mint én..Mindegy.. a lényeg az, hogy bátorítsd!!! :D
2009. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem szimplán le akar rázni, elég szar duma de ezvan :)
2009. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akar mar veled jarni. Tipikus lekoptatos duma, ne szenvedj miatta!
2009. jún. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy okulj a jövőre nézve: ez egy tipikus sablonos lerázós, nevetséges pasiszöveg. ne dőlj be neki, ugyan már...
2009. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

B@ssz@meg, Ti tényleg ennyire sekélyes hülyék vagytok???

EZ NEM LERÁZÓS DUMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A lerázós duma az, hogy tetszel, meg ilyenek, de nem vagy az esetem!

A srácnak kisebbségi komplexusa van, ennyi az egész! Fél, hogy nem tud kielégíteni, illetve mindenben megfelelni neked!!!!

Gyökér 16 évesek! ti hiszitek, hogy ez lerázós duma, ugye???

Használjátok már azt a sz@rt, ami a koponyátokba nőtt!!! Ha ezt mondja, egyenes arányosságban megvan az eredmény! Nagybetűvel írom, hogy a suttyók is felfogják....NEM ÉRZI ELÉG JÓNAK MAGÁT HOZZÁD!

-ReapeR-23/F

2009. jún. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarta mondani, hogy "vonzódom hozzád, de te jobbat érdemelsz".


Ha nem lennél neki fontos, mondhatta volna sokkal durvábban is.


Az egy jobb kérdés lenne, hogy miért érzi, hogy jobbat érdemelsz? Azért, mert magát nem érzi elég jónak? (Ezen lehet segíteni.) Vagy esetleg bűntudata van valami miatt? (Ezen is.) Esetleg Őt nem elégíti ki az a vonzalom, amit irántad érez, és ezt írja le így. (Ezen már nehezebb segíteni, és nem is biztos, hogy kell.)

2009. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat.nemhinnem, hogy ez a pasi kishitu lenne magaval szemben.azt hiszem fontos vagyok neki, de megse akar tolem semmit es igy fejezte ki magat.ezekre a dolgokra most kezdtem rajonni es nem fogok szenvedni miatta, inkabb tovabb lepek es elfelejtem
2009. jún. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!