Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A saját osztálytársam tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját osztálytársam tette ezt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy fiúval tök jól megvoltunk, aztán megkérdezte tőlem hogy járunk-e. Én még úgy ereztem hogy fiatal vagyok 1 kapcsolathoz, és el is mondtan neki hogy majd kb. 1 év múlva. Azóta eltelt egy év és ő elkezdett felém közeledni DE a saját oszálytársam elkezdett vele lenni, és most járnak!! Én meg majd felrobbanok a féltékenységtől!! MIT TEGYEK??
2012. febr. 29. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Verd ki,aztán go alvás
2012. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, elb@sztad...
2012. febr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lol.. Ő lány.
2012. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1évig várattad.. mégis mire vártál, Ő a királyfi aki megvár ?
2012. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem lány, úgyhogy ne verje ki :)

bonyolult, ő megunta a várakozást, keresett mást.

szerintem semmiképpen se állj közéjük, esetleg várd meg hogy szakítsanak

2012. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit hittél, te olyan értékes vagy, hogy 1 évet fog várni rád, közben meg senki másra nem néz?


Ez van. Ha én közeledek egy lány felé, és ő azt mondja nem, akkor én ebben az életben többet nem fogok próbálkozni nála, felfogom elsőre is a nemet. Majd ő kezdeményez, ha akar.

2012. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rég írt ki valaki egy kérdést, amiben az volt hogy 1 lány 1 éve azt mondta hogy még fiatal hozzá, várt 1 évet, de már nem merte ismét megkérdezni a dolgot. Külöben megértem a srácot, ez nem úgy működik ha na, amint betöltöm a 14et érett leszek rá..
2012. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!