Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
A pasimmal sokat veszekedünk.. néha olyan bunkó és flegma velem..=( nagyon megszokott bántani és mindig sirok =(( ha látja h szomorú vagyok akkor lese szar...és ilyenkor mintha nem is szeretne..ugy beszél velem mint egy kutyával, mikor békülni akarok ő folytatja a bunkóságát =( mit tegyek???? hogyan tudnám rá venni hogy kedves legyen??

2012. márc. 1. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagy ott a feancba az ilyen bunkó tapló köcsögöt.
2012. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakíts.Egyértelműen.
2012. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van valamennyi büszkességed akkor szakítasz vele.Világosan látszik hogy nem szeret téged és nem érdemled meg ...
2012. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de szereteem :$$$
2012. márc. 1. 15:30
 5/8 Sanyi1234567 ***** válasza:
89%
vigyél neki egy új csajt vagy sört és szeretni fog :D
2012. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hulyee :DD sörnek örülne sztem :D
2012. márc. 1. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
enis szerettem a volt baratom.de O le se szart.vagyis keveset foglalkozott velem.en meg szakitottam vele.ez 1 honapka volt.azota is minden nap min.3x ra gondolog , s foleg 1 haveri tarsasagba vagyunk.nehez lesz tudom.de sikerulni fog.hidd el nem erdemes [tapasztalat]
2012. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem te vagy nagyon hülye vagy vagy egyszerűen csak megszoktad a barátodat, vagy van valami oka annak , hogy nem tudod elhagyni..."szeretem" na persze....


Ha van eszed minél hamarabb szakítasz vele, van még több 100 pasi, és nem hinném hogy nem találnál olyat akit nem csak te szeretsz hanem ő is téged!!


egyszerűen nem hiszem el neked h annyira szereted és boldog vagy vele, ha ez így van akkor te maximálisan hülye vagy! már bocs!


Ne sértődj meg légyszíves, csak válaszoltam a kérdésedre...

2012. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!