Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ide irkalo lanyok legnagyob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ide irkalo lanyok legnagyobb resze szerint a kulso csak egy kicsit szamit. Akkor miert van olyan sok szingli fiu meg 30 eves koraban is egyedul, hogy meg soha nem volt baratnoje es meg nem is csokolozott?

Figyelt kérdés
mobillal irtam, elnezest az ekezet hibakert.
2012. márc. 1. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem a kettő nem ugyanazt jelenti...
2012. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Látom te is olvastad a 3o éves csávót.
2012. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
A női igen = nem
2012. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

mert a nők többsége ezen az oldalon az elkeseredett pasikat nem akarja megbántani és hogy felakasszák magukat...ezért a belső a legfontosabb :)


De könyörgöm!!! Ha meglátsz valakit, akkor látod a belsőjét??? most őszinte! Mindenki gondolatolvasó belelát a másik fejébe???


Erősen kétlem! Szóval meglátod , megtetszik, szimpatikus, és akkor leülsz beszélgetni és AKKOR ISMERED MEG A BELSŐJÉT!

2012. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis fontos a külső (legalábbis amíg nem ismered annyira a másikat) és ha a belső tulajdonságai is megfelelnek, akkor jöhet, aminek jönnie kell. Szóval, ha meg jól néz ki az illető, de agyilag egy nulla és nem mozgat meg, halott ügy. De ha nem túl esztétikus a látványa még akkor is kialakulhat valami egy idő után, ha nagyon megnyerő a személyisége.
2012. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
olvastam en is a harminc eves pasit. nagyon elkeserito hogy vannak meg ilyen fiuk es lehet, hogy nem csak onnon hibajukbol kifolyoan. hanem a nok miatt is.
2012. márc. 1. 19:13
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez egy belső bibi,az agyadban kell rendet rakni,meg kell ismerned néhány kapcsolati szitut,mondanám átélni,aztán okosan is lehet csajt szerezni.Mondjam azt életem folyamán egyetlen csajomnak se tetszettem,de minden csajom jól nézet ki.Viszont nekem volt fent valami,ami nekik nem,így én aki nem kellettem,mégis kellettem,nem szánalomból,hanem,mert jó ember vagyok,de ezt el kellett juttatni az agyukba.Ha máshogy nem,így is sikerülhet,de kitartó játék az biztos.Sok sikert!!!
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
mert ide is illik
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ma 19:10 mondjuk ami neked nem megy az nem biztos, hogy másnak megy. Ha nem tudsz biciklizni akkor más se tud igaz? Én belső alapján ismerkedem és ez elég őszínte volt.
2012. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért az elgondolkoztató, hogy ennyire fontosnak tartottad ezt a jelentéktelen marhaságot megkérdezni, hogy képes voltál mobillal...
2012. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!