Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy lányt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lányt mennyire érdekli, hogy facebookon nem vagyok túl népszerű?

Figyelt kérdés
Tehát ha élőben nagyon tettszek egy csajnak, és még szimpinek is talál, de ha látja hogy facen nem postolok, és van összesen 2 képem,(az se valami hú de szuper) meg 200 ismerősöm, ez elveheti a kedvét tőlem???:S tudom, ritka agyalágyult kérdés, de ma már minden a facebook...
2012. márc. 1. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Anya ég...
2012. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

végre egy ilyen válasz :DD

Jó tudom h hülye kérdés, de ha nem vagy pózer, nem vagy menő...

2012. márc. 1. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:
-.-
2012. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég baj hogy ezt a kérdést fel kell tenni, én fiú vagyok 17 éves, és van 20 ismerősöm fészbukon, csak azért regisztráltam, hogy betegség idején el tudjam kérni a házi feladatot! Kit érdekel hány ismerősöd van ott? Vannak olyanok akik neten ismerkednek, fészbukon királyok, aztán ha találkoznál velük egy értelmes mondtatot nem hallanál tőlük...Nagy nullák az ilyenek!
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés fölös mert: amelyik csajt ezt érdekli azzal neked semmi dolgod nincs, hagy az ilyet a fasszba
2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit kell ennyire túllihegni a fészbúkot? Pont azok gerjesztik az egész mániát, akik annyira utálják...
2012. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

azt hittem, most már utálni menő a fb-ot...

ha EMIATT nem jár veled, az neked csak jó, mert üresfejű liba

2012. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"Tettszek." Nyelvtan órát nem lehet venni a failbukon kisfiú ?
2012. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én fent sem vagyok a facén és lány vagyok :D
2012. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van, és tényleg hülye kérdés, de sokan emiatt ítélnek. Örülök h vannak még "normális" emberek...
2012. márc. 1. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!