Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK véleményét kérem, légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK véleményét kérem, légyszi! Tényleg nem mertek próbálkozni annál a lánynál, akit túl szépnek gondoltok? Hogyan viselkednétek, ha abba a lányba lennétek szerelmesek, akibe nem szabad?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és a legjobb barátom (fiú) azt mondta nekem múltkor, hogy azért nincs szerencsém a fiúknál, mert túl szépnek gondolnak, és nem akarnak próbálkozni sem, mert a büszkeségüket védik. Azt mondta, hogyha tetszenék neki, tuti azt gondolná; ' ez a lány pont belém lenne szerelmes? inkább próbálkozom olyannál, aki ha visszautasít, nem fáj annyira.' Ez igaz?! Én nem látom magam olyan szépnek...

Nagyon szerelmes vagyok (életemben elôször, már fél éve) egy 18 éves srácba. Tudom, sajnos túl kicsi vagyok hozzá képest. Nem volt még barátnôje, de sok a barátja.

Egy színjátszókörbe járunk, és szerelmespárt alakítunk. Régebben mindig odajött hozzám, hülye beceneveket talált ki nekem, és mindig bökdösött, csikizett. De sokszor hülyén viselkedtem vele, amikor gyengéden belebokszolt a vállamba, furán néztem rá, és kérdeztem, hogy mi volt ez. Annyira szánalmas, de már nem tudok mit tenni... Ti is inkább visszahúzdotatok volna a helyében? Mostanában már kb. rám se néz, régebben mindig hangosan köszönt. Elrontottam?!


2012. márc. 2. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

El.mostmár neked kell közeledned,hozzá,mertő nem fog.Szóval rajtad a sor kicsi lány :)

20F

2012. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kislányokkal nem foglalkoznék.


22/F

2012. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
DE hogyan? Mit mondjak neki?
2012. márc. 2. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
küldesz képet magadról privibe?
2012. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy akarna tôlem valamit?? Ott egy csomó 16, 17, 15 éves másik lány, akivel ugyanazon a szinten vannak. Lehetséges, hogy én tetszem neki?!
2012. márc. 2. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert amikor úgy látom, hogy nincs esélyem, úgy is állok hozzá és csak beszélgetni indulok, ez sikerül többnyire, de persze aki tetszik, az kicsit más igen.
2012. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, tényleg így van, mert kb. esélytelen, lottózni sem lottózok épp ezért mert szinte semmi esélye nincs, hogy összejöjjön.
2012. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok, mármint a sztori első felével, van egy csaj az osztályból aki szinte "tökéletes,,. És nem csak én, senki sem mer nála próbálkozni. És ráadásul a sztori második felében pedig mint mindig az van, hogy a 8.-as csaj összejön a középsulis menő sráccal, a többi fiúnak az osztályból meg nincs is esélye a vele egy idősekkel...
2012. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A velem egykorúak nagyon nem bírnak valamiért. Meg nem vagyok az a nagydumás lány, nehezen tanulom meg kezelni az embereket, és lassan oldódok fel új társaságban... Ez sokak szerint megkülömböztet a többiektôl. Nagyobbnak szoktak nézni a koromnál, azt mondják, érettebben is viselkedem, nem csak a kinézetem az.
2012. márc. 2. 22:25
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem próbálj csak barátként viselkedni vele. Annyira gyerek vagy még, ráérsz a nagy szerelemre. Tudom és látom, hogy ez mostanában sikk vagy divat, de ne dőlj be neki! Nem kötelező 14 évesen már járni valakivel ... stb. Annyi minden vár még rád :)
2012. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!