Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy nem kellek egy lánynak? Azt hittem, hogy én minden lánynak bejövök!

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre , tudom ,hogy nem minden lánynak nyilván nem tetszhetek mindenkinek - de úgy aki nekem tetszett régebben - amikor még gázul néztem ki - azoknak nem kellettem akkor ,de eltelt pár év és most igazából minden csajnak én kellek. Amúgy lelki sérült vagyok ,hogy így mondjam - pszihológushoz is kellett járnom sajna - de már azért javulok. Na szóval megszoktam ,hogy minden lánynak tetszek és nagyon jól is esik , csak hát senki nem gondolná –az én személyiségemmel - de még nem volt barátnőm , persze kavartam már sokszor de nem akarok először lefeküdni olyannal akit nem tartok méltónak rá. És ez nem lenézés hanem várok egy rendes , gyönyörű lányra csakhát ez elég ritka ugyebár.
2012. márc. 3. 20:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

És mikor tényleg találnék egyet akibe sajnos bele zúgtam pedig nem kellett volna , nos neki én nem kellek!!!

! Bár még egy szót sem beszéltem vele csak egyik haveromtól tudtam meg egy hete. Hát azóta nem igazán találom a helyemet ,mondhatni teljesen összetörtem. Még sírtam is férfi létemre- ez pedig annyira gáz. Tudom hogy nem ismer meg így nem lehet megállapítani de állítólag nem tetszem neki vagy nemtom. Amit nem hiszek el egyszerűen mert szoktam vele szemezni meg azért veszem a jeleket. De a barátom sose hazudna nekem főleg nem ilyen ügyben tehát úgy tűnik nem jön össze. Bár nem adom fel a dolgot , de ez nagyon szíven ütött. A legrosszabb ,hogy állítólag buta a csaj ami nálam kizáró ok :(

Szerintetek van rá esély ,hogy ha változik a külsőm meg megismer engem akkor összejöjjön? Vagy hagyjam a francba ?Mit tegyek ilyenkor ?:(

2012. márc. 3. 20:13
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha lehet ne viccelődjetek meg trollkodjatok mert ilyen már biztos megesett mindegyikőtökkel!!! És tuti tudjátok ,hogy ez mennyire k*rvára rossz érzés , úgyhogy tényleg kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Ha veletek volt ilyen ti megpróbáltátok még 1x vagy feladnátok?

2012. márc. 3. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolod, hogy ez a nyuszika meg a fűnyíró esete?

Egy szót sem beszéltél vele, itt a gond. Legalább egy szia, hogy vagy? vagy valami megérné, nem? Előre sírsz, hogy nem kellesz neki?

1. nem mész oda, tovább sírsz

2. odamész, haverkodtok, nem jön össze, hamarabb túlteszed magad rajta, mert legalább megpróbáltad

3. odamész, haverkodtok, megtetszetek egymásnak, összejön a dolog

Na? van még kérdés? És ne változtassál magadon semmit. Sőt, először találd ki, milyen is vagy valójában, alakítsd ki a stílusodat, és azon már ne nagyon változtassál senki kedvéért.

2012. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem te ennek a lánynak a külsejébe szerettél bele. Először próbáld meg megismerni és lehet kiderül róla h nem is jön be neked a belső tulajdonságai alapján.De lehet h ha megismerkedtek tetszeni fogtok egymásnak és összejöttök.De ehhez neked kell lépned.
2012. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy nem jön be belsőleg, de annyira gyönyörű hát hogyne szerettem volna bele?

sőt tuti ,hogy bizonyos dolgok nem tetszenek belsőleg ,meg lehet buta is dehát nem tudok mit tenni.

MÁR HOGYAN mennék oda amikor nem jövök be neki? Ne viccelj :D

Inkább várok még, amíg összeszedem magam meg megváltoztatom a külsőmet. Majd talán ha megtaláltam a stílusom vagy önmagam és ilyesmi akkor talán oda megyek hozzá még1x. Addig meg kerülöm mint a tüzet bár egy városba lakunk de nem bírnék ránézni az tuti.

2012. márc. 3. 20:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Vakard le a tojáshéjat is... a csibéknek több eszük van, a tyúkoknak pláne. Egy kiskakassal senki sem fog leállni magot csipegetni.
2012. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Látom falusi vagy ;)

2012. márc. 3. 21:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok falusi, de ha tudsz egy falusi libát aki nem kell senkinek, nekem jó lesz. :)
2012. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a templomban vagy.
2012. márc. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Most ez valami oltás akart lenni? Eddig gondolkodtál rajta vagy mi?

Fúha-

2012. márc. 4. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!