Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon, hogy érhetem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, hogy érhetem el, hogy összejöjjön velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nyár óta nagyon jóba vagyunk,és eléggé szerelmes vagyok belé. Ősszel, egyszer megcsókolt. Majd azt is mondta,hogy szerelmes belém. De én mégse őt választottam.Amikor meg választottam volna,lett barátnője. Most mindketten szinglik vagyunk. Nem tudom érez-e még irántam valamit,azt mondta,hogy megcsókolna újra. Mit tegyek? Nagyon szeretem és annyira örülnék neki,ha mi ketten egy pár lennénk. Légyszíves segítsetek.
2012. márc. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolna, valószínű, hogy ő sem közömbös irántad..:)
2012. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán az lenne a legjobb, ha beszélnél vele erről, kiderítenéd, hogy érez-e még valamit.
2012. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
írd meg neki v mond :" szeretnék önnel szeretkezni/csókolózni ha egyet értesz mosolyogj"
2012. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemrég van túl egy elég rossz kapcsolaton,és amikor megkérdeztem érez-e még valamit. Azt mondta,talán igen. Mert most minden össze van nála zavarodva ilyen téren,ezért nem tudja biztosan, mit és ki iránt érez.
2012. márc. 3. 20:34
 5/6 A kérdező kommentje:
a szeretkezés meg a járás lehet két külön dolog is.. ha ezt így mondanám,félreértené
2012. márc. 3. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj még vele kicsit
2012. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!